10 nejlepších oprav exteriéru domů, které promění váš dvorek v oázu

10 nejlepších oprav exteriéru domů, které promění váš dvorek v oázu

Zdá se, že život je dnes v mnoha ohledech uspěchaný, a přesto paradoxně více lidí pracuje z domova než kdykoli předtím. Došlo k oživení zájmu a investice do domácího dvorku z mnoha důvodů. Kromě toho, že dvorek funguje jako rodinný pokoj, zábavní zóna, domácí kancelář a kuchyně, se stal trendovou destinací professional pobyty. Nemohli jste si vybrat lepší čas professional investici do venkovních oprav domů, které mohou fungovat jako kouzlo a přeměnit váš ho-hum dvorek na osvěžující oázu.

Ohniště, květináče, chrániče okapů a vodní prvky budou probrány v našem seznamu níže, který nastíní 10 nejlepších venkovních oprav domů, které vám pomohou vytvořit vaši fantazijní krajinu a váš osobní uklidňující prostor.

1. Postarejte se o drobné opravy exteriéru domu

Podívejte se kriticky na svůj prostor a ujistěte se, že není nic, co by rušilo vaši snovou, uklidňující atmosféru. To může znamenat opravu uvolněných šindelů nebo obkladů. Možná mohou být průmyslová nebo elektrická zařízení skryta kreativními způsoby – nebo jednoduchý nátěr osvěží prostor. Zvažte a ochrana listů professional okapy aby byla oblast v deštivých dnech uklizená.

2. Vytvořte obývací stěnu

Obývací stěny jsou v současnosti trendy a to z mnoha důvodů. Rostliny mají celkově uklidňující účinek. Pokud děláte zeď, je z čeho vybírat: sukulenty fungují perfektně, vzdušné rostliny jsou jedinečnou volbou, vinná réva je dramatická a květiny přinášejí skvělou barvu. Zvažte přivedení velkých květináčů a velkých exotických rostlin, které pomohou definovat prostor jako jinou možnost.

3. Nainstalujte nebo upgradujte funkci vody

Pokud ještě nemáte vodní prvek, je to téměř nutnost professional vytvoření atmosféry oázy. Nejjednoduššími vodními prvky jsou stolní fontány. Ty lze předem zakoupit, nebo se můžete podívat na návody pro vlastní výrobu. Nebojte se se svým vodním prvkem pro svou oázu zajít. Zvažte brouzdaliště, vířivku nebo plně zarybněné jezírko s podvodním osvětlením, rybami a vodními rostlinami.

4. Investujte do pohodlného nábytku

Přidejte pohodlný venkovní nábytek, který hosty skutečně zve k delšímu pobytu. Nábytek Oasis lze vybrat tak, aby vyhovoval jakémukoli stylu. Hlavně vybírejte venkovní nábytek, který nabízí maximální pohodlí a maximální univerzálnost. Vaše oáza by měla mít téma a sadu barev, které vám umožní dát vašim plánům určitou strukturu. Houpací sítě jsou teď stylish, stejně jako závěsná křesla. Hledejte nábytek odolný proti povětrnostním vlivům s maximální útulností, který se hodí k celkovému tématu oázy.

5. Rozsviťte prostor pro večerní oázový čas

Svou venkovní oázu více využijete, pokud se na váš prostor podíváte elektrikářem a necháte si poradit, jaké možnosti osvětlení vám budou nejlépe vyhovovat. K dispozici jsou podvodní světla professional vodní prvky, zapuštěná světla professional cesty a stropní paprsky, řetězová světla a mnoho dalšího. Edisonovy žárovky jako stropní svítidla jsou nyní velmi fashionable a zavařovací sklenice Mason vytvářejí krásná světla buď na drátěných nebo stolních lampách.

6. Postavte balíček

Ne všechny balíčky jsou si rovny. Podívejte se na svůj prostor a zjistěte, zda je pro vás přidání paluby tou správnou volbou. Ideální by mohla být velká obepínající veranda, která se zútulní blízko domu. Toto je další místo, kde se správné chrániče listů pro okapy osvědčují, protože chrání plochu vaší paluby. Možná váš prostor vyžaduje, aby se malý koutek změnil na palubu. Nechte si poradit od odborníka a použijte svou představivost, abyste si představili nejlepší variantu paluby pro vaši oázu.

7. Přidejte koberečky, polštáře a další textilie

Textilie dodají každému venkovnímu prostoru okamžité teplo a útulnost. Přehoďte polštáře, přikrývky přes rameno houpacího křesla, gobelín na kamenné zdi, to vše dodává rozměr a zajímavost. Koberec opravdu pomáhá definovat prostor a může přidat barvu, po které toužíte.

8. Zvažte vytvoření Tiki baru

Tropický tiki bar není pro každého, ale nedá se popřít, že promění vzhled vašeho prostoru a dodá atmosféru oázy.

9. Mít venkovní prostor na vaření

Zda budete mít ve své oáze gril, otevřený oheň na opékání marshmallow nebo plnohodnotnou kuchyni, je zcela na vás. Ale místo na vaření a venkovní lednice přináší prvek luxusu, který se nedá porazit.

10. Udělejte prostor professional hru

Na dvoře nemusí být děti, aby se hřiště stalo atraktivní oázou. Můžete dokonce vymezit dva herní prostory, aby dospělí a děti měli své vlastní herní a sportovní plochy. Gigantické šachové figurky vypadají na velkém trávníku neuvěřitelně a desky stolů lze namalovat na herní desky. V malé truhlici nebo skříni můžete umístit bowlingové nebo kroketové sady. Ať už si vyberete jakoukoli hru, upřednostnění hry přispívá k rozmaru a kouzlu vaší oázy na dvorku.

Čím více času a úsilí věnujete vytváření své osobní oázy, tím více relaxačních výhod pocítíte. Jako u mnoha věcí je klíčová rovnováha. V určitém okamžiku musí být plánování, navrhování, opravy a modernizace dokončeny, abyste se vy, vaše rodina a přátelé mohli plně ponořit do uklidňujícího, omlazujícího a kreativního zážitku, kterým by vaše oáza měla být.

O autorovi: Joseph je koordinátorem dosahu pro Gutter Offer, dodavatele okapů a příslušenství professional spotřebitele a dodavatele.
fotografie od, autor fotografie Kazuo ota na Unsplash

Leave a Reply