Tools Icon

10 nejlepších tipů na letní údržbu domu

Slunce je venku. Děti jsou doma. Než se vydáte na pláž, věnujte trochu času přípravě svého domova na sezónu. Některé potřeby údržby jsou zřejmé, jako je čištění grilu a servis klimatizace. Existují však některé úkoly, o kterých jste možná neuvažovali. Bratři Monkové sestavili seznam jednoduchých oprav a vylepšení pro vaši letní údržbu domu.

Letní tipy na údržbu domu

  1. Zkontrolujte venkovní herní vybavení. Ujistěte se, že vaše děti (a všechny ty sousedské děti) jsou v bezpečí. Zpevněte a utáhněte šrouby. Dřevěné konstrukce může být nutné znovu namořit, utěsnit nebo přelakovat.
  2. Zkontrolujte oplocení. Ať už přírodní dřevo, vinyl, hliník nebo kompozit, projděte svůj plot. Podle potřeby vyztužíte, znovu namoříte, utěsníte nebo přelakujete.
  3. Očistěte lopatky stropního ventilátoru prachem. Použijte starý povlak na polštář k oprášení čepelí a zachycení nečistot.
  4. Nechte si vyčistit komín. Nyní je ideální čas mít kominíka venku. Budou k dispozici a krb bude připraven na zimu.
  5. Umyjte a znovu utěsněte palubu. Pokud máte palubu z přírodního dřeva, mělo by se to provádět každý rok, aby se zabránilo štěpení nebo praskání. Další možností je vyměnit podlahová prkna za kompozitní palubky a už se nemusíte starat o utěsnění paluby.
  6. Zkontrolujte těsnění kolem oken a dveří. To pomáhá předcházet průvanu a chránit před hmyzem.
  7. Znovu utěsněte nebo upravte příjezdovou cestu.
  8. Vyměňte filtry. To samozřejmě zahrnuje všechny vaše vzduchové filtry. Ale také vyměňte filtry ve vaší myčce nádobí, digestoři a na vodovodních kohoutcích, pokud se tam hromadí minerály.
  9. Zapněte 10 odvlhčovač.
  10. Vezměte si ručník a chladič a vyrazte na pláž.
Probíhá obnova povrchu paluby
Probíhá obnova povrchu paluby
Malování plotu
Malování plotu
Ruční barvení mahagonové paluby
Ruční barvení mahagonové paluby

Pomůžeme vám s projekty údržby vašeho domova! Volání 973-635-7900 nebo rezervaci on the net naplánovat bezplatný odhad s Monk’s. Váš odhadce vám poskytne návrhy. Poskytne také podrobný písemný odhad zahrnující projekty, které Monk’s může vyjmout z vašeho seznamu úkolů!

Leave a Reply