23 nápadů na stolní běžce na Den díkůvzdání + nálezy bytových dekorací

23 nápadů na stolní běžce na Den díkůvzdání + nálezy bytových dekorací

Běháky na stůl nejsou jen dekorace. Slouží účelu. Běhoun leží v nejpoužívanějším prostoru na stole… uprostřed. Kam lidé umisťují horké nádobí, nádobí a další stolní doplňky. Pomáhá chránit nábytek před intenzivním teplem.

Stylisté milují běhoun při zdobení stolů, protože vytváří ústřední bod stolu. Přidá vrstvu nad ubrus a dodává stolu rozměr a jemný (nebo TUČNÝ) zákrut.

Fotografie Kelly Marshall

Listopad je skoro tady. Je to přesně 5 dní. To znamená, že je čas začít plánovat stůl na Den díkůvzdání. Tým COCOCOZY navrhl elegantní a neutrální stolní desku, která vás inspiruje na dovolenou. Vyznačuje se jemnou barevnou paletou s elegantním designérem květinové ubrusy pozvednout každý jídelní stůl. Místo okázalé zlaté sady příborů se tým rozhodl vybrat příbory a sklenice na víno v barvách šampaňského. Dodává jemnou eleganci, aniž by byl příliš okázalý. Základem stolu je bílá sada nádobí, která se hodí ke každému tématu a stylu dovolené. Poslední úpravy zahrnují čerstvé květinové aranžmá a něco slavnostního dýňová sůl a pepřenka.

Leave a Reply