3 reasons to consider solid hardwood floors – Home Improvement Blogs

(BPT) – Dnešní majitelé domů více než kdy jindy investují do udržování modernizace svých domovů tím, že pozdvihnou jejich styl a zabývají se projekty od zavedení nových svěžích barev až po seriózní renovace koupelen nebo kuchyní.

Vedle těchto aktualizací domů je pattern přehodnocování podlahy a návratu k základním kořenům tvrdého dřeva.

„Podlahy z tvrdého dřeva jsou jednou z nejlepších investic, které můžete ve svém domě udělat,“ řekla Jen Meska, ředitelka merchandisingu professional Podlahy LL. “Podlahy z tvrdého dřeva jsou nadčasovou volbou pro domácí dekoraci, která přináší teplo, luxus a pohodlí pod nohy a jsou vyrobeny pro poslední generace.”

Podívejte se na tyto tři důvody, proč je tvrdé dřevo vynikající volbou professional renovaci vašeho příštího domova.

1. Kde se klasický styl snoubí s hodnotou

Se stovkami allow historie, přirozená krása tvrdého dřeva nikdy nevyjde z módy. Jako podlahová krytina, kterou si vybralo nespočet generací po celém světě, se tvrdé dřevo stalo populární a spolehlivou volbou professional podlahy v United states of america koncem 19. století. Obchodní časopis o dřevěných podlahách.

Zatímco dnes je mnoho domácností vybaveno vinylem a kobercem, jejichž popularita vzrostla v 50. letech minulého století, stále najdete starší domy s původní dřevěnou podlahou. Mohou se však skrývat pod vrstvou zaprášeného koberce ode zdi ke zdi.

Investice do dřevěné podlahy také zvyšuje hodnotu vašeho domova. Podle Realtor.comInstalace podlah z tvrdého dřeva může zvýšit hodnotu vašeho domova až o 2,5 % a můžete zaznamenat návratnost investice 70–80 %.

2. Celoživotní krása

Existuje několik důvodů, proč je tvrdé dřevo stále oblíbenou volbou podlah. Kromě přirozené krásy a organického designu jsou podlahy z tvrdého dřeva pevné, univerzální a snadno se čistí.

Tvrdé dřevo také zvyšuje estetickou přitažlivost vašeho domova a je pravděpodobně jednou z prvních věcí, které si někdo všimne, když vstoupí dovnitř. Nejen, že váš domov působí elegantně a přívětivě, ale také dodává přirozené teplo do každého prostoru.

Další výhodou je široká škála dřevěných podlah, takže si můžete vybrat barvu a structure, které nejlépe odpovídají vašemu současnému stylu, nebo nastavit tón professional jakoukoli renovaci interiérů. Kolekce tvrdého dřeva LL Flooring nabízí několik druhů v různých barvách, povrchových úpravách a šířkách prken. Sortiment zahrnuje dub, javor, mahagon, brazilskou třešeň, hickory a další podle chuti. A můžete si vybrat z masivního tvrdého dřeva nebo umělého tvrdého dřeva, v závislosti na vašich potřebách podlahy.

3. Vyrobeno tak, aby vydrželo

Při správné péči mohou dřevěné podlahy vydržet po celý život. Díky své spolehlivosti a dlouhé životnosti nabízí LL Flooring s jistotou 100letou přenosnou záruku na svou řadu z tvrdého dřeva Bellawood, která zajišťuje, že vaše podlaha bude pokryta po generace.

Bez ohledu na to, jakou barvu a střih zvolíte, podlahy z tvrdého dřeva jsou vynikající pro renovaci vašeho domova. Chcete-li se dozvědět více o dřevěných podlahách a zobrazit výběr možností podlah, navštivte LLFlooring.com.

Facebookcvrlikáníredditpinterestpošta