5 ways water can help you look and feel better this summer – Home Improvement Blogs

(BPT) – Voda je synonymem léta, od pláží a bazénů po fontány na pití a stříkačky. Zatímco Severoameričané míří do letních měsíců, může voda hrát důležitou roli v tom, že nám pomůže vypadat a cítit se lépe po celou sezónu.

“Přínosy vody jsou prakticky nekonečné od jejího známého dopadu na fyzické zdraví našeho těla až po prokázaný vliv na naši emocionální pohodu,” řekl Judd Larned, prezident Culligan H2o. „Díky snadné dostupnosti přes přírodu, vaši komunitu nebo váš domácí kohoutek může být voda toto léto vaším nejlepším přítelem.“

Zde je pět způsobů, jak můžete použít vodu, abyste letos v létě vypadali a cítili se lépe:

1. Pijte na cestách.

Není žádným tajemstvím, že pitná voda nabízí řadu zdravotních výhod od pozitivního ovlivnění hladiny energie a koncentrace až po prevenci bolestí hlavy. Odborníci říkají, že průměrné množství vody, které denně potřebujete, je asi 3,7 litru (15,5 šálků) professional muže a 2,7 litru (11,5 šálků) professional ženy. Ať už se tedy chystáte do práce, do parku nebo na bazén, vždy si s sebou vezměte opakovaně použitelnou láhev s vodou. Umístěte láhev s vodou na frekventované místo nebo blízko dveří, abyste ji nezapomněli při odchodu z domova. A… doplňte, naplňte, naplňte kdykoli je prázdný.

2. Pijte dobrou vodu.

Ne všechna voda je stvořena sobě stejná. Naplnění opakovaně použitelné láhve filtrovanou vodou může zajistit, že bude nejen lépe chutnat, ale bude i lepší pro vás. Řešení pro úpravu vody, jako jsou systémy reverzní osmózy, pracují na snížení specifických nečistot, které se mohou nacházet ve vaší vodě. Hledejte možnosti, které nabízejí více stupňů filtrace, jako je průlomový od Culligan Systém pitné vody Aquasential Good Reverse Osmosis, který nabízí 12 různých možností filtru a je certifikován pro snížení 60 kontaminantů včetně olova, arsenu, léčiv, těkavých organických sloučenin (VOC) a PFOA/PFOS, plus 15 nově vznikajících kontaminantů. Moderní structure systému obsahuje kohoutek na pitnou vodu s okamžitou zpětnou vazbou o výkonu v povrchové úpravě kartáčovaný nikl, chrom, matná černá a bronzová. Nabízí také aplikaci professional chytré zařízení, která uživatelům poskytuje intuitivní ovládání systému RO s upozorněními na vodu, potřebami údržby a nástroji, díky nimž má majitel domu sledování spotřeby vody na dosah ruky. Se správným RO systémem mohou mít majitelé domů klid s neomezeným přísunem skvěle chutnající, čistší a bezpečnější vody.

3. Přidejte cvičení ve vodě do vašeho tréninku.

S teplejším počasím se zvyšuje přístup k bazénům a přírodním vodním plochám professional cvičení. Přidání plavání nebo vodního aerobiku do vaší týdenní cvičební rutiny vám může pomoci udržet se healthy po celé léto. Cvičení ve vodě má malý dopad, usnadňuje tělesným kloubům a snižuje riziko zranění. Poskytuje také vysokou úroveň vestavěného odporu, takže je vynikající pro celé tělo a kardiovaskulární cvičení. Smíchání vaší tradiční cvičební rutiny s vodním cvičením může také pomoci předejít nudě nebo vyhoření a udržet si motivaci a aktivitu po celý rok.

4. Změkčujte domácí vodu professional lepší vlasy, pokožku a nehty.

Každý chce během léta vypadat co nejlépe a voda hraje důležitou roli, počínaje vodou u vás doma. Pokud máte doma tvrdou vodu, může to mít negativní vliv na vaše vlasy, pokožku a nehty. Voda s obsahem tvrdých minerálů, jako je hořčík a vápník, ztěžuje dosažení důkladného opláchnutí ve sprše, což oslabuje vlasové folikuly a má za následek lámavost vlasů. Tvrdá voda také způsobuje, že se časem suchá kůže a vrstvy nehtů rozpadají. Systém změkčování vody ve vaší domácnosti může vést k tomu, že vaše vlasy zůstanou jemné a zářivé a vaše pokožka hladká a pružná. Culligan’s Aquasential® Inteligentní vysoce účinný změkčovač vody (HE). nabízí vysoce účinné změkčování vody pro váš domov. Dokáže optimalizovat sůl, vodu a elektřinu pomocí chytrých funkcí, které vám umožní sledovat spotřebu vody a nastavovat cíle a přijímat servisní upozornění na věci, jako jsou upozornění na nízkou hladinu soli.

5. Nasajte klid vody.

Ať už se jedná o klidné jezero nebo písečnou pláž podél křišťálově čisté vody, odborníci tvrdí, že voda může mít pozitivní vliv na duševní zdraví. Bylo zjištěno, že pobyt kolem vody může snížit krevní tlak, snížit stres a navodit pocit relaxace. Léto je ideální čas na odpočinek u vody a nasávání jejích výhod, ať už sami nebo s rodinou a přáteli.

Professional více informací o produktech na úpravu vody navštivte www.culligan.com.

Facebookcvrlikáníredditpinterestpošta