unused space feature

7 způsobů, jak vydělat peníze z nevyužitého prostoru doma

Můžete mít volný pokoj nebo garáž navíc pokud tak učiníte, můžete vydělávat peníze z nevyužitého prostoru doma. Pravděpodobně už utrácíte hodně za svůj domov a venkovní prostor.

Proč si tedy nevydělat nějaký příjem z prostoru, který nevyužíváte? Možnosti jsou professional každého, včetně celé místnosti, volného úložného prostoru nebo třeba jen nevyužité příjezdové cesty.

Zde jsme spojili sedm způsobů, které vám pomohou vydělat peníze z nevyužitých prostor doma:

Pronajměte si pokoj přes Airbnb

vydělávejte peníze z nevyužitého prostoru airbnb

Airbnb je webová stránka, kde si můžete pronajmout svůj domov, volný pokoj nebo celý dům on the internet. Můžete si pronajmout na noc, týden nebo déle. Pokud máte v bytě nevyužitou ložnici navíc a nikdo ji nevyužívá.

Zvažte jeho zařazení na seznam Airbnb jako možnost pro cestovatele, kteří hledají krátkodobé ubytování ve vaší oblasti. Budete moci kontrolovat dostupnost a kontrolovat, komu umožníte pronajmout prostor.

Je důležité si uvědomit, že před uvedením něčeho na Airbnb (nebo jakékoli jiné půjčovně). Nezapomeňte si přečíst jejich smluvní podmínky, abyste věděli, co se během procesu očekává od nájemce i majitele domu.

Pronajměte si své volné parkovací místo

Pokud žijete v hustě obydleném městě a máte příjezdovou cestu nebo garáž, která se nepoužívá. Můžete zvýšit svůj příjem tím, že jej pronajmete. V závislosti na tom, kde žijete, může stát parkování kdekoli od 30 do 50 liber za den.

Velká města jako New York Metropolis nebo San Francisco mohou stát kdekoli až 430 USD měsíčně. Například parkování v Chicagu stojí kolem 190 – 425 USD měsíčně. To může být těžké najít cenově dostupné měsíční parkování v Chicagutakže pokud bydlíte ve městě nebo v jeho blízkosti.

Může to být skvělý způsob, jak vydělat peníze z nevyužitého prostoru doma. Existuje mnoho různých společností, které nabízejí tuto službu, tak si udělejte průzkum a začněte vydělávat!

Skladujte věci jiných lidí ve svém sklepě

vydělávejte peníze z nevyužitého prostoru suterénu

Pronájem sklepa nemusí být něco, o čem jste dříve přemýšleli. Možná ne, ale je to chytré využití nevyužitého prostoru k vydělávání peněz navíc. Pokud máte suterén nebo volný pokoj, který je momentálně prázdný. Zvažte jeho pronájem professional účely skladování.

Poplatek za čtvereční stopu: Lidé mají různé potřeby, pokud jde o ukládání svých věcí. Někteří hledají místo, kde by si uložili všechny své věci, když se stěhují. Zatímco jiní potřebují někde bezpečné a klimatizované místo, kde mohou předměty dlouhodobě uchovávat (a možná je i skladovat, dokud se nerozhodnou, co s nimi chtějí dělat).

Ať už je to jakkoli, není důvod, proč byste měli účtovat jednu paušální sazbu za všechny typy potřeb úložiště. Raději popřemýšlejte o rozdělení svého prostoru na jednotlivé místnosti s různou cenou. Na základě toho, kolik místa každý zabírá, aby vyhovoval potřebám různých nájemců.

Pronajměte si garážové stání

Nevyužitá garáž je skvělým místem, kde začít, pokud máte zájem pronajmete svůj volný prostor. Existuje mnoho služeb, které uživatelům umožňují flexibilní seznam svých prostor k pronájmu. Tímto způsobem můžete vydělávat peníze z nevyužitého prostoru jako zdroj příjmů jednoduchým uložením cizích věcí ve vašem nevyužitém prostoru.

Chcete-li začít s touto možností, můžete vytvořit inzerát a nastavit informace o svém zápisu. Můžete nastavit cenu, délku možností pronájmu a jakékoli pokyny, které chcete přidat.

Například garáž je perfektní možností skladování, protože jsou obvykle oddělené. A mají samostatný vchod, který umožňuje lidem přicházet a odcházet v kteroukoli denní nebo noční dobu.

Proměňte svou nevyužitou zemi v prostor professional události

prostor akce

Pokud máte to štěstí, že máte k vašemu pozemku připojený velký dvorek nebo nějaký náhradní pozemek. Pak přemýšlejte o tom, co byste mohli udělat, abyste z toho udělali krásný prostor professional akce.

Velký byznys jsou například svatby. A to jednoduchým přidáním pár světel a představou velkého stanu v okolí. Můžete to použít jako způsob, jak vydělat více peněz – čím malebnější prostor, tím lépe.

Proměňte svůj volný pokoj na barterovou ložnici s Guesty

Guesty je tržiště místních služeb typu peer-to-peer. Smyslem je propojit lidi, kteří mají co nabídnout, s lidmi, kteří to potřebují. Stejně jako Airbnb, ale místo toho, abyste nabídli svůj volný pokoj k pronájmu. Můžete nabízet jakékoli služby, které chcete (od péče o domácí mazlíčky po opravy automobilů) a dostat za to zaplaceno v hotovosti nebo kreditem.

Co dostanu na oplátku? Guesty využívá escrow službu, aby se obě strany cítily bezpečně. Pokud se kupujícímu nelíbí, co za své peníze dostává. Poté dostane své peníze zpět po odečtení malé provize účtované Guesty jako kompenzaci za jejich služby.

Pronajměte si nějaké kancelářské prostory

Kancelářský prostor

Pokud máte na dvorku volný pokoj nebo místo, měli byste zvážit jeho přeměnu na kancelářský prostor. Budete muset zkontrolovat místní zákony o územním plánování, abyste zjistili, zda si můžete pronajmout prostor pro obchodní účely. A studujte trh, abyste viděli průměrné ceny. Nejlepší je vybavit prostor všemi nezbytnými kancelářskými potřebami a zajistit dobrý signál Wi-Fi.

Můžete vydělat peníze pronájmem nevyužitého prostoru

Svůj nevyužitý prostor si můžete pronajmout, abyste vydělali peníze. Můžete to udělat mnoha způsoby:

  • Pronájem nemovitostí: Ať už se jedná o pokoj ve vašem domě, garáž nebo kůlnu, kterou máte, nebo o volný pokoj v činžovním domě, pronájem prostor je jedním z nejjednodušších způsobů, jak vydělat peníze z nevyužitého prostoru. Můžete použít Airbnb popř Craigslist najít nájemníky a předem je prověřit (jen se ujistěte, že je to legální tam, kde žijete).
  • Skladovací řešení: Pokud se vám povaluje příliš mnoho věcí, ale nechcete se jich ještě zbavit, nabídněte lidem, kteří potřebují úložná řešení, přístup do prázdných garáží a parkovacích míst po celé zemi.

Závěr

Ať už si chcete vydělat trochu peněz navíc nebo jen mít nějaký prostor navíc, existuje spousta způsobů, jak to udělat. Doufáme, že vám tyto nápady pomohou najít nové způsoby proměňte svůj nevyužitý prostor do zdroje příjmu.

Leave a Reply