8 děsivých halloweenských dekorací pro vaše okna a dveře

8 děsivých halloweenských dekorací pro vaše okna a dveře

Pokud se na vás Halloween vynořil jako na strašidelné monstrum a vy jste ještě nezkontrolovali své okenní a dveřní dekorace, nebojte se – máme to pro vás. Ve Home windows on Washington samozřejmě milujeme všechny věci týkající se oken a dveří (a kutilství obecně), takže můžeme s jistotou říci, že Halloween je také jedním z našich oblíbených. Ozdobit okna a dveře strachem a hrůzou je jedna z věcí, které umíme nejlépe, a proto jsme vám chtěli nabídnout několik tipů a triků, jak o letošním Halloweenu pořádně vyděsit své sousedy a triky.

Je důležité si pamatovat, že první věcí, kterou si lidé na domově všimnou, jsou často jeho vchodové dveře a okna, proto vždy začínáme halloweenskou výzdobu tam. Zde je osm děsivých halloweenských dekorací professional vaše okna a dveře, možná budete mít některé materiály potřebné k jejich výrobě doma nebo v místním obchodě.

1. Zašlá okna strašidelného domu

Jednoduchý způsob, jak dodat oknům strašidelný halloweenský pocit, je zabednění oken malovanými pěnovými deskami. S trochou hnědé barvy a trochou detailů můžete proměnit některé základní pěnové desky na desky s dřevěným vzhledem a evokovat vzhled opuštěného a strašidelného strašidelného domu.

2. Okna netopýří jeskyně

Pro pocit strašidelné netopýří jeskyně si vezměte fialový papír a vystřihněte siluety netopýrů a přilepte je na vnitřní stranu oken. Pak můžete rozsvítit světla zvenčí, abyste osvětlili svá okna, nebo professional further strašidelný efekt rozsvítit světla uvnitř a vytvořit tak siluety professional podvodníky, které uvidí z ulice.

3. Strašidelné závěsy

Pro vaše strašidelné závěsy budete chtít položit nějaké průhledné závěsy s černou tenkou tkaninou a spárovat je s hrozivou plovoucí lebkou, aby váš domov vypadal, že uvnitř sídlí něco zlého.

4. Casper the Not-So-Welcoming Ghost Windows

Professional děti je snadné se do toho zapojit – nakreslete různé tvary duchů na kousky papíru, nastříhejte je a přilepte je za závěsem, abyste vytvořili efekt duchů, kteří vykukují a sledují triky na ulici.

5. Falešná okna s rozbitým sklem

Professional další jedinečný vzhled opuštěného domu použijte okenní fólii z matného skla a nařežte ji do zubatých tvarů. Nalepte jej na okna – ale ujistěte se, že okna předem dobře vyčistíte, aby skutečně vypadala autenticky!

6. Útok pavouka balónem

Pokud nechcete, aby vaše halloweenské dekorace byly příliš strašidelné, co takhle nějaké přátelské balónkové pavouky připevněné k vašim dveřím? Vše, co potřebujete, je nafouknout jeden velký černý balónek na tělo a jeden menší černý balónek na hlavu. Omotejte nějaký rozvinutý drátěný věšák nebo řemeslný drát kolem svázaných balónků, abyste vytvořili nohy a spojte je dohromady s nějakým černým čističem trubek. Strašidelné – ale ne příliš strašidelné!

7. Kapající mechový věnec

Chcete-li elegantně strašidelnou, ale decentní dekoraci předních dveří, zakryjte věnec kapajícím mechem a zavěste ho na dveře. Můžete ho dokonce pověsit strašidelnou kostlivou rukou pro větší vyděšení.

8. Zblázněte se s Google Eyes

Jednoduchou, ale účinnou halloweenskou dekorací předních dveří je koupit si výběr googly očí a nalepit je na celé vaše vchodové dveře. Můžete si dokonce vyrobit své vlastní oči tak, že vyříznete zorničky z plsti s lepicí vrstvou a umístíte je na různě velké polystyrénové kuličky.

Šťastný Halloween od týmu WoW!

Od našeho týmu až po vaši rodinu doufáme, že máte bezpečný, zábavný a šťastný Halloween! Pokud potřebujete pomoc nejen s halloweenskou výzdobou, ale i s vaším dalším projektem k vylepšení domácnosti, kontaktujte tým WoW ještě dnes a požádejte o nezávaznou cenovou nabídku.

Najměte si dodavatele domácích úprav

Leave a Reply