All33 Axion Desk Chair Launch 2022: New Ergonomic Desk Chair

Tyto produkty vybíráme nezávisle – pokud nakoupíte na některém z našich odkazů, můžeme získat provizi. Všechny ceny byly přesné v době zveřejnění.

Od té doby, co jsem na začátku pandemie začal pracovat z domova, jsem (stejně jako mnoho z vás) vyvinul něco s názvem „pandemický postoj“ díky množství času, který jsem strávil prací z míst, jako je moje pohovka a postel. A tak jsem se před pár měsíci ve snaze napravit své držení těla (a skoncovat s novou bolestí zad, kterou jsem zažíval) rozhodl vyléčit si zdravý domácí pracovní prostor. To zahrnovalo vše od stojící stůl aby mi pomohl postavit se na nohy více na eliptický trenažér pod stůl, abych se ujistil, že se vždy dokážu vmáčknout do tréninku, a to i v rušných dnech. Tyto kousky jsem však považoval za further Věděl jsem, že skutečný rozdíl přijde v kancelářské židli, kterou jsem si vybral. Vybral jsem si tedy moudře a vybral jsem si kancelářskou židli Backstrong C1 od All 33. Poté, co jsem se po této židli bezhlavě propadl, pokračoval jsem ve sledování značky a nyní, milý čtenáři, mám několik vzrušujících zpráv, o které se chci podělit: značka právě uvedla na trh novou židli — a čtenáři AT mohou výrazně ušetřit.

Tato židle, přezdívaná Axion, je ve skutečnosti vylepšenou verzí předchozího modelu Backstrong. Stejně jako Backstrong nabízí tato židle bezkonkurenční bederní podporu navrženou tak, aby udržela všech 33 vašich obratlů v jedné rovině, a také technologii Sit in Movement značky, která je udržuje v pohybu, když sedíte. Kde tato židle vylepšuje předchozí structure, je její měkčí střih a nejmodernější zakřivený sedák, který je vyroben tak, aby odstranil tlak na vaši sedací hrbol (neboli kosti, na kterých sedíte), a poskytuje vám pohodlí, o kterém jste nevěděli, že ho potřebujete.

Spolu s oznámením nového křesla All33 také sdělilo, že oficiálně přesunulo všechny operace a výrobu značky do United states of america professional 100% americký produkt, který je taky zelená. Továrna se sídlem v Usa spotřebovává o 40 procent méně energie a All33 využívá promyšleně získané materiály, kde je to možné, využívá recyklované materiály, pryskyřice a textilie, čímž se snižuje odpad na životní prostředí. Co je lepšího než nákup, ze kterého se můžete cítit dobře?

Axion, který je k dispozici v látce nebo kůži a ve třech barevných variantách (černá, červená a béžová), má běžnou cenu 1399 USD, ale v současné době je k dispozici za pouhých 999 USD. Je to určitě investiční kousek, ale teď do 31. července Čtenáři AT mohou ušetřit dalších 100 $ použitím promo kódu na AT100 u pokladny. Řešení špatného držení těla, zdravější sezení bez bolesti, a úspory? V naší knize tomu říkáme výhra.