Before and After: A Hallway Makeover with Society Social Peel and Stick Grasscloth Wallpaper

Jedna z nejvíce transformačních věcí, které jsem v novém bytě udělal, je pověsit nové Society Social x Wallpops odlepí a nalepí umělou tapetu v mé chodbě. Rozhodně jsem byl nadšený, když společnost Society Social oznámila nový řádek a daroval mi role pro můj prostor, ale opravdu jsem netušil, jak dobře to bude vypadat. Samozřejmě jsem si vždy myslel, že tapeta z trávy je skvělá – dodává úžasnou texturu a ten přirozený prvek, který potřebuje každý pokoj – ale miluji ji mnohem víc, než jsem si vůbec myslel, že budu! Ve svém předchozím bytě jsem používal tapetu se slupováním a lepením, takže jsem věděl, jak skvělé to bylo pro nájemníky, ale ve skutečnosti jsem o slupce a lepení trávy předtím nikdy neslyšel. Typická tapeta na trávu je známá tím, že je velmi drahá – takže tato umělá varianta odlupování a přilepování je tak skvělá a cenově výhodnější varianta! A vážně nemůžu říct, že je to faux – textura je krásná. Chvíli jsem si ani neuvědomoval, že je to faux, lol. Tato tapeta zcela změnila prostor, tady je, než jsem se nastěhoval:

Co se týče lepení tapet, jsem neústupný kutil, takže mi někdo pomohl a on to měl velmi snadné. Předtím jsem měl stejnou osobu, která si skutečně pověsila skutečnou tapetu v mé koupelně, a tato slupka a přilepení zabralo zlomek času a způsobilo velmi malý nepořádek (ve srovnání se skutečnou tapetou, která byla obrovským nepořádkem a trvala věčnost). Takže to bylo velmi žádné muss no fuss a dokonce komentoval, jak dobře to fungovalo a jak pěkná byla tráva! Výše můžete vidět, že jím také zakryl moji obrovskou pojistkovou skříň, což opravdu pomohlo k tomu, aby prostor vypadal mnohem lépe! Společnost Social Social má na svých webových stránkách kalkulačku, která vám řekne, kolik rohlíků si koupit – tento projekt vyžadoval asi tři.

Vpravo můžete zblízka vidět texturu a barvu. Opravdu si myslím, že je perfektní – jen s tím nemůžu být spokojenější. Podíval jsem se na několik z nich barevné možnosti a opravdu se mi líbily všechny, ale neváhala jsem, když došlo na výběr pšeničné barvy – prostě miluji ten přirozený vzhled a cítila jsem, že by se do chodby skvěle hodil. Vidíte, že jsem zakryl i vypínač – to jsem vlastně udělal sám! Bylo to super jednoduché – tapeta se snadno nalepila a bez problémů přilepila. Jediný problém je, že to musím předělat, protože jsem tapetu nalepil tak, aby čáry šly svisle místo vodorovně – hurá! Naštěstí to bylo tak snadné, že nebude problém to zopakovat.

Aby tento malý, průchozí prostor působil výjimečně, vyměnil jsem super ošklivý zapuštěný držák za krásný a rozmarný od Anthropologie. Má všude malé listy a má pěkný organický tvar a líbí se mi, že dodává prostoru další přírodní prvek. V ložnici mám spoustu květin, takže mám pocit, že toto svítidlo poskytuje malou ukázku toho!

Pověsil jsem také nestydatě ženský Vložkový botanický potisk že jsem měl rám s růžovou a bílou dvojitou rohoží – prostě to miluji! Mezi tapetami, svítidlem a zarámovaným potiskem mám pocit, že jsem byl schopen vzít nicotný prostor a vytvořit tento krásný malý okamžik. Je to jen dobrý příklad toho, jak každý prostor ve vašem domě, bez ohledu na to, jak se zdá triviální a malý nebo nedůležitý, může být příležitostí k vytvoření něčeho zvláštního.

Celkově lituji pouze toho Společnost Sociální tapeta je, že jsem toho nemohl použít více ve větším prostoru v mém domě! Jsem velmi spokojený s barvami, které jsem si vybral, ale miluji tyto věci natolik, že bych s nimi šťastně udělal celou místnost. Nemohu to dostatečně doporučit!