Bring The Outside In: How to Use Plants to Enhance Your Home’s Interior

Pokud hledáte rychlý a levný způsob, jak oživit domov, pak je možná čas přenést ven a začlenit některé rostliny do interiéru vašeho domova. Nejen, že zdobení rostlinami je skvělým způsobem, jak dát vašemu domovu nový život a živost tím, že mu dodá stylovou estetiku, ale rostliny také poskytují mnoho výhod, zejména přínosy professional zdraví a pohodu.

S ohledem na to je zde několik skvělých způsobů, jak využít rostliny k vylepšení interiéru vašeho domova.

Věnujte pozornost květináčům

Prvním krokem při začleňování rostlin do vašeho domova je zvažování hrnkových rostlin. Zatímco někteří by je mohli považovat za základní, stejně jako normální rostliny, rostliny v květináčích jsou úžasné samy o sobě. Skvělý způsob, jak zdobit rostliny v květináčích, je pořídit si odpovídající květináče, které doplní barvy vašeho stávajícího nábytku. Můžete se rozhodnout pro bílé květináče Pokud máte bílý nábytek jako např rámy stolů a židle, nebo tmavší odstíny, aby ladily s tmavším dřevěným nábytkem.

Uvnitř rostlin na policích

Dalším způsobem, jak začlenit rostliny do vaší domácí estetiky, jsou law enforcement, zejména plovoucí law enforcement. Plovoucí law enforcement se stávají velmi oblíbenými mezi interiérovými designéry, pokud jde o využití prostoru na stěnách a vytvoření stylového prostoru – a pokud jde o zdobení polic, rostliny jsou často oblíbenou volbou.

Jakákoli police může těžit z jemnosti a čistoty, kterou rostliny dodávají. Malé rostliny mohou být užitečné professional vyplnění prostor, kde se předměty cítí příliš pevné, protože se mohou pochlubit architektonickým stylem a vyžadují minimální péči. Můžete dokonce jít ještě o krok dále tím, že si vytvoříte vlastní pokojovou džungli kombinací různých pokojových rostlin.

Začleňte rostliny v různých výškách

Když už mluvíme o vytvoření interiérové ​​džungle, váš prostor může získat nový život a vzrušení vrstvením rostlin v různých výškách. Chcete-li skutečně přivést exteriér, vyberte si různé formy a tvary a poté je uspořádejte v různých výškách, buď na stojany, zavěšené jako livreje, nebo umístěné na nábytku. Výrazné kontrasty rostlin s různobarevným listím a růžovými akcenty z nich dělají skvělé dekorační kousky. Tyto rostliny můžete zavěsit do závěsných košů nebo je umístit do velkých květináčů na nábytek nebo stojany.

Malé rostliny mají velký vliv

Vnitřní prostory mohou dokonce vypadat fantasticky s několika malými rostlinami rozmístěnými po prostoru. Jsou ideální professional téměř každou místnost v domě kvůli jejich přizpůsobivosti a snadné údržbě. Aloe, kaktusy, vzdušné rostliny a anglický břečťan patří mezi nejrozšířenější malé rostliny.

Velké rostliny kolem vašeho prostoru

Velké rostliny jsou nápadné v každé domácnosti – zvláště pokud máte samozřejmě větší prostor – protože větší rostliny jsou ideální professional vytvoření ústředního bodu ve vaší místnosti. Jsou ideální do minimalistických místností, kdy chcete upozornit na určitý prvek designu, aniž byste zaplnili prostor. Je důležité pečlivě vybrat hrnec, který doplní váš style, protože bude mít významný dopad a pomůže vám dosáhnout požadovaného vzhledu a pocitu.

Nakonec, jak se rozhodnete začlenit rostliny do svého interiéru, závisí na vašich osobních preferencích, estetických a funkčních požadavcích. S těmito nápady na mysli je čas být kreativní, experimentovat s nápady, dokud nenajdete to nejlepší řešení professional vás.

Nepřerušujte svůj domov

Mějte na paměti, že je moudrý nápad nikdy nezaneřádit svůj prostor – i s rostlinami. Nejen, že může zabírat místo, ale také je potřeba zajistit, abyste rostlinám poskytli dostatek prostoru k dýchání.