Causes Of Storm Damage Roof Repair & Homeowner Solutions| Lindus

Existuje řada událostí souvisejících s počasím, které mohou způsobit nutnost opravy střechy po bouřkách, včetně krupobití, tornád a deště hnaného větrem. I když netěsnosti střechy nemusí být okamžité, nedokončení opravy nebo výměny střechy může mít hrozné následky professional interiér i exteriér vašeho domova. Zde je to, co potřebujete vědět!

Jak může dojít k poškození střešní bouře?

Kroupy

Poté, co dojde k velkému krupobití, majitelé domů často musejí podat žádost o pojištění střechy za škody způsobené bouří. Existuje několik způsobů, jak je společnost na obnovu škod způsobená bouří schopna identifikovat škody způsobené krupobitím. To může zahrnovat pohmožděné šindele, které nakonec povedou k vytvoření děr na šindelech, což jim znemožňuje chránit domov před poškozením interiéru. Kroupy mohou také způsobit oddělení granulí od šindele. Při dostatečné rychlosti se mohou střešní průduchy promáčknout a šindele mohou prasknout.

poškození krupobitím

Vichřice

Silný vítr může strhnout šindele ze střechy nebo způsobit slzy v těch, které zůstanou. V některých případech může poškození větrem způsobit zvlnění střešních šindelů. Zkroucené šindele, které se časem samy neopraví, jsou důvodem k poplachu, protože je pravděpodobné, že časem utrpí další poškození.

curling šindele

Tornáda

Dům, který zasáhlo tornádo, bude pravděpodobně potřebovat výměnu střechy. Tornáda totiž mohou strhávat šindele ze střechy. Tornáda navíc často způsobují padání větví stromů na střechy, což způsobuje značné strukturální poškození.

Jak mohou majitelé domů snížit pravděpodobnost, že budou potřebovat opravu střechy poškozené vichřicí?

Nárazuvzdorná výměna střechy

Při získávání odhadů výměny střechy je důležité pochopit, že šindele jsou nabízeny v různých třídách odolnosti proti nárazu. Majitelé domů, kteří se rozhodnou professional střechu odolnou proti nárazu třídy 4, investují do šindelů, které byly certifikovány Underwriters Laboratory, aby měly nejnižší pravděpodobnost potřeby nové střešní instalace kvůli krupobití. Příklady nárazuvzdorných střech třídy 4 jsou GAF Glenwood® a Timberline® AS II Shingles.

Podívejte se na výměnu šindelové střechy GAF Glenwood®:

Instalace střechy odolné proti větru

Průměrný šindel, který nabízí většina střešních služeb, není určen k tomu, aby vydržel nárazy silného větru. Majitelé domů žijících v Twin Towns a Western Wisconsin by však měli hledat šindele odolné proti větru, aby jejich střecha dosáhla maximální možné životnosti. Jedním takovým příkladem jsou šindele Timberline® HDZ™ od GAF. Šindel se vyrábí s větší plochou přibíjení než běžné šindele. Díky tomuto dodatečnému kroku je mnohem méně pravděpodobné, že vytáhnou v období silného větru. Z tohoto důvodu je GAF schopen nabídnout první střešní šindele bez omezení maximální rychlosti větru.

Timberline HDZ a LeafGuard

Důvěryhodné professional pokrývačské služby

Od roku 1979 společnost Lindus Building obsloužila více než 100 000 spokojených zákazníků v západním Wisconsinu v Twin Towns s domácími úpravami, včetně výměny střechy.

Jako nejdůvěryhodnější pokrývačská společnost v této oblasti se můžete spolehnout na naše řemeslníky při instalaci asfaltových střech GAF, na které se vztahuje 50letá neúměrná záruka na práci a materiály. Kontaktujte nás pro bezplatný odhad.