Common Roof Replacement Questions | Atlanta Roofing Specialists Inc.

Informace o výměně střechy nejsou něčím, s čím by široká veřejnost skutečně držela krok. Professional většinu to není nejzajímavější téma a chápeme, že lidé mají otázky. Můžeme zde odpovědět na některé z častějších otázek, ale pokud si myslíte, že by mohl být čas na výměnu střechy, není nic lepšího, než zavolat místnímu dodavateli střechy, nechat si odhadnout a zkontrolovat tento odhad, abyste získali přesné a podrobné odpovědi, které skutečně potřebujete. potřeba!

1) Kolik stojí výměna střechy?

Na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď, protože každý dům je jiný. Nabídka od vašeho dodavatele by měla být založena na ploše, sklonu střechy, přístupnosti, typu potřebného střešního materiálu, zda se jedná o 1 nebo 2+ patrový dům, odstranění staré střechy (v případě potřeby), střechu nebo stavební povolení, město licence a práce. Průměrné náklady na výměnu střechy mohou dosahovat pouhých 2 000 USD až 15 000 USD, více v závislosti na velikosti a typu střechy a kvalitě zpracování a materiálů.

2) Jak poznám, že je čas vyměnit střechu?

Oblasti střechy, které vyžadují opravu, lze poměrně snadno identifikovat. Určit, zda je potřeba střechu vyměnit, je o něco složitější. Pokud vaše střecha zatéká na více místech, pravděpodobně budete potřebovat kompletní výměnu střechy. Střechy, které mají znatelný průhyb na jedné nebo více stranách, obvykle trpí strukturálními problémy, které budou vyžadovat úplnou výměnu. Pokud je více než třetina šindelů na střeše poškozená, chybí nebo je pokryta mechem či řasami, měla by být střecha vyměněna.

Věk je další faktor, který si zaslouží pozornost. Pokud je střecha stará více než patnáct nebo dvacet let, je pravděpodobně nejlepší ji vyměnit, než ji neustále opravovat nebo opravovat. Výměna střechy, dokud v ní ještě zbývá trochu života, pomůže věci urychlit a může zabránit vzniku hlubších strukturálních problémů.

3) Pokryje pojištění mého domu výměnu střechy?

Většinu času pojištění tyto typy pokrývá, ale samozřejmě nemůžeme zaručit, že ano. Ujistěte se, že nejprve kontaktujte svou pojišťovnu, abyste zjistili, zda vyžadují použití sítě svých dodavatelů, než vyrazíte sami. Váš dodavatel střechy by měl být schopen pomoci, když se objeví otázky, proč měníte střechu.

Pokud je krytá, zjistěte si přesnou částku, kterou pojišťovna kryje a mějte to na paměti při jednání se zhotoviteli střech.

Pokud se na to pojištění nevztahuje, někteří mají k dispozici možnosti, jako je financování a půjčky.

4) Mohu nainstalovat novou střechu přes starou?

Instalace střech bez odstranění staré střechy se nedoporučuje, protože může nastat mnoho komplikací. v mnoha oblastech existují přísné předpisy týkající se počtu vrstev a dalších kvalifikací, které určují, zda je to legální. Váš místní dodavatel střech by měl mít jasnou znalost místních zákonů a vyhlášek a poskytnout vám náležité rady, protože na některých místech je tato praxe zakázána, ale i když to technicky můžete udělat, měli byste? Vždy je lepší starou střechu úplně strhnout.

5) Jak dlouho bude trvat výměna střechy?

Výměna střechy je pracný projekt, v závislosti na typu střechy může trvat od několika dnů do několika týdnů. Změny počasí a teploty ovlivňují také čas. Vítr, sníh, déšť nebo dokonce jen hrozba jednoho z nich může proces značně zpomalit.
U zastavěných střech bude odstraňování a výměna střechy skutečně probíhat rychlostí přibližně 1 500 čtverečních cease za den. U jednoplášťových střech se sazba blíží 2 000 až 4 000 čtverečních cease za den. Pečlivé plánování a úzké řízení projektu mohou snížit některá zpoždění způsobená špatným počasím.

Pro další informace, dotazy nebo pro vaši bezplatnou výměnu střechy odhadněte všechny specialisty na střechy Atlanta na čísle 770-419-2222 ještě dnes!