Cooling Misters by Koolfog Keeps Things Chill

Zmrzlina je letní pochoutka, která je přímo tam nahoře s ikonickými americkými tradicemi, jako jsou párky v rohlíku, baseball a oslavy 4. července. Krémy nabízejí nejrůznější lákadla, jako je výběr toppingu, měkké servírování, máčené, a samozřejmě vždy existuje nepřeberné množství slaných a sladkých směsí, které se rozplývají v ústech. I když všechny obchody se zmrzlinou nejsou stejné, mají něco společného. Výlet do jakéhokoli obchodu se zmrzlinou vhodný professional celou rodinu je časově citlivý…a chladicí mlha Koolfog může skutečně zachránit situaci.

Načasování je kritické
Když se rozhodnete chytit kornout zmrzliny, víte, že si ho nemůžete vzít domů nebo si ho nechat na později. Ve většině případů budou teploty na slunci tak horké, že se k autu ani nedostanete. Kornout čerstvé zmrzliny vyžaduje okamžitou pozornost. Po přenesení z ruky scooperu do vaší se již rozplývá po stranách. Na olíznutí kapek máte jen vteřiny, přejíždění kužele tak, aby vám neunikla ani jedna kapka. Nebo nedej bože, taje tak rychle ve vedru, že je z toho břečka, než se nadějete.

Ochlaďte trysky…je čas na zmrzlinu!!
Mnoho podniků poskytuje vnitřní posezení ve vysoce klimatizovaném prostředí, kde si můžete vychutnat dobrý pohár. Ale malé stolky do salonu nějak ubírají na zážitku z venkovního výletu. Přece se jdete zchladit chutnou pochoutkou, ne trčet v mrazáku. Zde přicházejí na řadu chladicí mlhy Koolfog. Prodejny zmrzliny se nyní připojují k restauracím a kavárnám a instalují terasové chlazení, aby uspokojily zákazníky, kteří chtějí letní sladkost a zároveň si užívají to nejlepší z léta a možnost sdílet dezert pod širým nebem!! Díky odpařovacímu ochlazovacímu rozprašovačům, které hostům nabízí pohodlné venkovní místo, kde se mohou kochat, se mohou zákazníci vracet professional více.

Příklad…Handlova domácí zmrzlina od roku 1945
Handel’s vytváří vzpomínky na letní zmrzlinu již více než 75 enable. Investují do komunit, které obsluhují a nabízejí mrazivé kornouty, pokrmy, popíky, koktejly, „hurikány“ a další. Zatímco jejich „zábavné chutě“ a čerstvé, sezónní ingredience jsou mimo žebříčky, jejich odhodlání zajistit, aby se hosté cítili dobře, je ještě lepší. Nedávno Handel’s otevřel pobočku v Palm Desert v Kalifornii…jeden horký pouštní obchod. Lidé vzdorovali vysokým teplotám a v den otevření se postavili do fronty, aby ochutnali lahodné menu. Od veganem schváleného „meruňkového sorbetu“ po veganský až po potěšení „chocoholic arašídového másla Ripple“, existuje překvapení pro všechny milovníky zmrzliny.

Profesionální tip:
Vyzkoušejte koktejl „Cherry Cordial“ vyrobený z třešňové a amaretto zmrzliny s drcenými kousky třešní a čokoládovými lupínky. Budete se cítit osvěženi, nasyceni a blaženě si dopřáváte.

Händelova palmová poušť moudře nainstalovali na jejich přední terasu chladicí rozprašovače Koolfog, aby zajistili, že hosté budou mít místo, kde mohou okamžitě sníst své dobroty, aniž by se cestou do auta rozplývali. Péče o zákazníky tímto způsobem je to, co umožňuje komerčním podnikům prosperovat. A víte, kdy je maloobchodní prodejna zmrzliny otevřená, protože existuje vizuální „vyprávění“, které vám dává vědět, že je otevřeno a je připraveno sundat vám ponožky tou nejlepší letní pochoutkou, která vám zažene pot!

Michelle Roeová
Nejnovější příspěvky od Michelle Roe (vidět vše)