DPAGES – a design publication for lovers of all things cool & beautiful

MODERNÍ…

umělecká mistrovská díla a klasika designu dominují této honosné 100 allow staré nemovitosti ve čtvrti Highland Park v Dallasu, oblasti s historickými památkami a domovem sbírky velkolepých sídel architektonického významu. Tento elegantní dům, který je mezníkem, má majestátní bílý exteriér, který se vrací k federálnímu stylu, zatímco interiéry domu kompletně aktualizoval Chad Dorsey z Dallasu, jehož láska k cestování je základem uvolněného přístupu k luxusu, který čerpá z mezinárodního portfolia. nábytku a dekorativních předmětů z poloviny století a současnosti.

DORSEYHO…

oddanost detailu je zřejmá ze vstupní haly, kde si designér pohrává s kombinací neutrálních barev a tónů a vybírá zařízení, které zaujme svými zajímavými obrysy a dokonalým dědictvím. Smysl professional gravitaci demonstruje elegantní stříbrný stůl Paul Newsom a texturovaná „žampionová“ (houbová) stolička od Maison Gerard, na kterou shlíží grafika Jackieho O. Andyho Warhola. Tento rafinovaný přístup pokračuje do obývacího pokoje, který je zalitý světlem. , a to díky dvěma velkým klenutým oknům a řadě jemných sběratelských předmětů včetně plyšové pohovky ve tvaru L od De Sede, konferenčních stolků od Carla Springera a ikonického křesla a otomanu Eames.

FOKÁLNÍ…

bodem tohoto rafinovaného příbytku je minimalistická jídelna, kde se snoubí vysoký lesk zakázkové intarzie podlahy zvlněný jídelní stůl Zaha Hadid lemovaný stejně tvarovanými židlemi od oceňované newyorské návrhářky Niny Seirafi. Na stěnách najdete muzejní sbírku skladby Seana Scullyho a Uga Rondinona.

VYPNUTÝ Z…

v jídelně se současná verva setkává s kouzlem starého světa prostřednictvím baru obloženého dřevem, který se propojuje s luxusním kuchyňským prostorem, kterému Dorsey propůjčil výrazně rustikální nádech. Zde je centrální ostrůvek obklopený luxusními bílými skříňkami navrženými britským mistrem kuchyně Christopherem Peacockem. Kuchyně vede do prosklené zimní zahrady, která slouží jako „snídaňový kout“ spojující vnější krajinu se srdcem domova.

DOMOV JE…

koupelny byly navrženy tak, aby byly záměrně minimalistické a funkční pro lázeňskou estetiku, zatímco hlavní ložnice je čistým okázalým luxusem a zdobená výraznými kousky, včetně postele od ikonické designové firmy Liaigre a trubkového svítidla Luna z kouřového skla od Gabriela Scotta .

Design and style: Structure Chad Dorsey

Styling: Studio Jenny O’Connor

Fotografování: Fotografie Douglase Friedmana