How Much Should I Pay For Insulation?

Doufáme, že už je půl roku pryč, doufáme, že jste se dostali do seznamu úkolů pro kutily. Pokud ne – nebojte se, ještě je čas! Pokud přemýšlíte o tom, co je nyní potřeba udělat a co je třeba upřednostnit, pokud je na vašem seznamu nová nebo náhradní izolace, navrhli bychom, aby to byla nejvyšší priorita.

Je rozšířeným omylem, že izolace je nutná pouze v zimních měsících, ale my jsme tu, abychom vám řekli, že tomu tak rozhodně není. Izolace funguje ve váš prospěch po celý rok – od udržení vašeho domova v teple v chladnějších měsících a chladnější v teplejších měsících. Funguje také, aby byl váš domov pohodlný po celý rok a zároveň se snížily vaše celkové náklady na energii. Je to jedna z nejdůležitějších investic, které můžete do svého domova udělat. Dobrou zprávou je, že každé roční období je skvělý čas na instalaci nové izolace – dokonce i nyní uprostřed léta.

Věc s instalací izolace – stejně jako u většiny projektů professional zlepšení domácnosti – je, že chcete najít dobrý obchod, aniž byste museli slevit z kvality. Realita je většinou taková, že dostanete to, za co zaplatíte. Kvalitní izolace a kvalitní montážník bude vždy stát víc. A i když to může stát více předem, je třeba si pamatovat, že vám ušetří peníze, když nebudete platit za předělání špatně nainstalované nebo nekvalitní izolace a když ušetříte peníze za náklady na energii z vysoce kvalitní a energetické – účinná izolace.

V tomto článku budeme diskutovat o tom, kolik můžete očekávat, že zaplatíte za kvalitní instalaci v Marylandu a Virginii, a také o tom, jak najít nejlepšího dodavatele domácích kutilů professional tuto práci. Pojďme na to!

Kolik stojí izolace v Marylandu a Virginii?

Podle ForbesPrůměrné náklady na novou izolaci v United states of america stojí kdekoli mezi 2 000 až 24 000 USD, přičemž průměrné náklady se pohybují mezi 3 000 až 10 000 USD. Jak vidíte, jedná se o poměrně široké cenové rozpětí. Tyto náklady vycházejí z domu o rozloze 2 000 čtverečních stop.

Existuje několik faktorů, které ovlivňují výpočet konečné ceny instalace izolace. I když musíte vzít v úvahu náklady na materiál, musíte také vzít v úvahu náklady na práci, pojištění, obchodní náklady a cenu jakéhokoli speciálního stroje. Často se stává, že elektroinstalace je nezbytnou součástí modernizace izolace a instalace, takže toto jsou další náklady, které budete muset zohlednit. Mezi další nákladové položky, které je třeba vzít v úvahu, patří:

  • Jakékoli opravy shnilého dřeva
  • Přidání ústředního topení do podkroví
  • Přidání těsnění kolem komínů a rámování
  • Proveďte odbornou kontrolu úniku vody
  • Jakékoliv instalatérské práce
  • Aktuální stav izolace ve vašem domě

Jak najít dodavatele kvalitní izolace

Nakonec ani ta nejkvalitnější izolace nebude dělat svou práci efektivně, pokud ji nenainstaloval kvalitní dodavatel izolace. Přesto s bezpočtem dodavatelů izolace v Marylandu a Virginii, jak víte, kdo je pro tuto práci nejlepší? Naštěstí existuje několik způsobů, jak zjistit, zda jste našli kvalitního dodavatele izolace.

Váš pojistitel je certifikovaný a pojištěný

Vždy hledejte dodavatele, který je licencovaný, vázaný a pojištěný. Kromě dotazu dodavatele, zda jsou pojištěni, můžete ověřit certifikaci dodavatele kontrolou Insulation Contractors Affiliation of The usa (ICAA). Pojištění je životně důležité, protože pokud se během projektu instalace izolace něco pokazí a váš dodavatel není pojištěn, budete bez kapsy vy.

Znají své R-hodnoty

Hodnoty R jsou professional izolaci zásadní, takže lze s jistotou říci, že váš dodavatel potřebuje znát jejich přední a zadní hodnoty R, aby mohl určit hodnoty R jakékoli stávající izolace, kterou máte. To znamená, že se můžete rozhodnout, zda chcete přidat další izolaci navrch, nebo stávající izolaci úplně odstranit a nahradit ji novou. Váš dodavatel také musí rozumět tomu, jak kombinovat hodnotu R nové izolace s hodnotou R staré izolace tak, aby se rovnala hodnotě doporučené pro vaši oblast.

Provádějí pokročilé diagnostické testy

Kvalitní dodavatel izolace provede pokročilé diagnostické testy, aby zjistil, kam přidat izolaci ve vašem domě. Tyto testy také použijí k určení toho, kolik izolace je potřeba. Výhoda použití pokročilých diagnostických testů spočívá v tom, že se nemusíte domnívat, kolik izolace potřebujete koupit. Ani 10 nejzkušenější dodavatel nemusí vždy správně odhadnout, a proto ve Home windows ve Washingtonu vždy provádíme diagnostické testy s našimi izolačními projekty. To našim klientům šetří peníze, protože potřebují koupit pouze přesné množství požadované izolace.

Elektronická kniha Vzduchové těsnění a izolace