Jersey Shore condo to Beach Townhouse Update

Ahoj cizinci! Tady jsem, abych vyčistil pavučiny tohoto zaprášeného koutu interwebů, abych vám přinesl aktualizaci. Loni na podzim jsme se odstěhovali z našeho plážového bytu a přesunuli se po silnici do plážového městského domu. (Stále hodně žiji v Brooklynu a nikdy neopustím NYC, takže se tam nemusíte bát!) Není to tak docela správný “PLÁŽOVÝ DŮM”, ale čím dál tím víc se přibližuji k životu mých Nancy Meyers / Diane Keaton Něco mi musí dát sny – alespoň o víkendech a v New Jersey. Alright, možná je to víc Snooki než Diane Keaton, ale nech mě mít své fantazie!

I když jsme vždy plánovali provést nějaké (ok, hodně) změn, mysleli jsme si, že můžeme počkat rok nebo dva, než se s nimi vypořádáme. Netrvalo dlouho, než jsme si uvědomili, že tyto plány jdou z okna a určité věci se musely okamžitě změnit. Jedna věc vede k druhé, yada, yada, yada…a my jsme byli v režimu plné renovace.

živé záběry mě poté, co jsem si uvědomil, že s tím nemůžeme jen tak žít.

Díky covidu a dodavatelskému řetězci a spoustě dalších malých drobností, které se sčítají, pracujeme na vůbec nejpomalejší renovaci na světě. Naštěstí se tak pomalu dostáváme k cíli našich původních projektů a jsem nadšený, že se o ně s vámi mohu podělit.

Nyní jste všichni zachyceni. Professional ty z vás, kteří mě sledují instagram nebo tik tak už to všechno víte, takže děkuji za přečtení. Pro ty z vás, kteří jsou stále pouze čtenáři blogu, doufám, že si mě ještě pamatujete.

Dokončili jsme 2 rekonstrukce koupelny a jsme téměř hotovi s kuchyní. Ale ty vyžadují mnohem více historie. Uzavřeme tedy dnešní příspěvek hyperlapsovým videem, na kterém pan a já v pyžamu mění naši terasu na malý venkovní obývací pokoj (zatímco náš vnitřní obývací pokoj je roztrhaný na kusy!).

@brooklynlimestone K tomu upgrade venkovního obývacího pokoje #malý prostor balkón #pobřežní babička #pobřežní styl #venkovní bydlení #patiogoals ♬ syn originál – LOUIS RODRIGUEZ✨

Nebudu lhát. Jsem opravdu spokojený s tím, jak to dopadlo, i když to byla jen náhodná sbírka kusů, které jsem našel ve velkých obchodech. Opravdu to vezme tuto malou terasu z mrtvého venkovního prostoru do venkovního obytného prostoru.