Právě vychází: Vydání Azure z listopadu/prosince 2022 o rezidenčních interiérech

Právě vychází: Vydání Azure z listopadu/prosince 2022 o rezidenčních interiérech

Azure Magazine Listopad prosinec 2022 Obálka: Vydání Residential Interiors

Bydleli byste v bytě o velikosti 27,5 metru čtverečních? Tato otázka by mohla vyvolat další odpověď: Jak? V Quitu návrháři Juan Alberto Andrade a María José Váscones přišli na logistiku – prostřednictvím elegantního designu. Protože nutnost je navždy matkou vynálezu, vytvořili něco nazvaného Doméstico, mikroarchitekturu – nebo makronábytek – vše v jednom, která obsahuje skladovací sortiment švýcarského armádního nože, kuchyň, postel a další. vybavení, které promění prostor v domov.

Když přemýšlíme o domově, často myslíme na jeho pohodlí – zvláště v zimních měsících. Jak můžeme vytvořit interiéry, abychom maximalizovali pocit duchovního tepla? Příběhy v tomto čísle představují nesčetné množství přístupů k sochařství prostoru v rámci řady quit. Na západním pobřeží trávíme čas ve dvou dalších domech: v novostavbě ve West Vancouveru od BattersbyHowata a renovaci domu z roku 1974 v Noe Valley v San Franciscu od Studio Terpeluk. Každý projekt, inspirovaný jejich podobným geografickým prostředím, představuje množství světla a přírody – a neuvěřitelná umělecká díla – prostřednictvím odvážných nových pohybů.

Sedíme také s Róisín Lafferty, dublinskou interiérovou designérkou, která porušuje všechna pravidla tím, že do svého stále se rozšiřujícího portfolia rezidencí přináší bohaté tóny šperků a materiálové bloky. Její práce se nás implicitně ptá: Proč by naše domovy nemohly být více podobné našim osobnostem: individuální, eklektické, brilantní? Jak ukazují návrháři všech těchto prostor, mohou a měly by být – bez ohledu na to, jak velké nebo malé jsou jejich stopy.

TAKÉ V TOMTO ČÍSLE

Záblesk barev na Cabo Verde

Autor fotografie: Sergio Pirrone.

Ramos Castellano Arquitectos, inspirovaný lidovým stavitelstvím a spoluprací s místními řemesly, přidává nový barevný přírůstek do Národního centra professional umění, řemesla a design and style v Mindelu na Cabo Verde.

Další generace

Mezi významné nové designéry nábytku v roce 2022 patřila Kickie Chudikova.

Portrét Aurélie Jouan.

Brooklynská Kickie Chudikova je jedním ze tří nastupujících talentů, které profilujeme a které přispívají odvážným novým výrazem do světa průmyslového designu.

Fantastická světla

Autor fotografie: Stephen Kent Johnson

V rámci našeho Highlight on Lighting navštívíme legendární newyorské Rockefellerovo centrum, kde brilantní schéma INC Architecture & Layout oživuje halu kluziště.

Leave a Reply