Připravte svou garáž na prázdninovou přípravu!

Tento příspěvek je ve spolupráci s Home Depot. Děkujeme za podporu partnerů, se kterými spolupracujeme. Všechny názory jsou mé vlastní.

Vím, že je brzy, ale máme šílený podzimní plán, takže se snažím co nejlépe připravit na prázdniny raději dříve než později. Přemýšlel jsem o způsobech, jak všechno předběhnout, a pak se objevil e-mail z The Home Depot a bylo to jako kismet. Oslovili mě, aby se mnou spolupracovali na nějakém obsahu se zaměřením na přípravu na dovolenou! Dostal jsem se k brainstormingu a přišel se zábavným nápadem, který se nám bude hodit nejen teď, ale bude zásadní i o prázdninách.

Myslím, že garážové stání bývá v domě často přehlíženo, ale pokud máte to štěstí, že máte garáž, zejména takovou, která se připojuje k vašemu domu, je to skvělý prostor, který lze použít jako další místnost a ne jen jako úlovek. vše pro šance a konce. Klíčem k tomu, aby to fungovalo, je uspořádání, využití vertikálního prostoru a prostě blokování času na řešení projektu. Není to všechno o tom, co je v garáži hezké. Všechno je to o funkci, a když se mi taky podaří vplížit se do nějaké pěkné, pak jsme to vytáhli z hřiště.

Zde je prostor, na kterém jsme pracovali:

garáž-zeď-před-a-po

Teď to nebylo šíleně špinavé, ale nevyužívali jsme prostor k jeho potenciálu. Byla plná letních věcí, které nemusely být venku po celý rok. Byla to ideální oblast pro facelift!

Krok 1: Nejotravnějším, ale nezbytným krokem je uklidit prostor a začít s prázdnou oblastí. Bude to chvíli trvat, protože v tomto prostoru musíte uložit věci, které již nechcete. Přísahám, že to stojí za to. Prostě pokračuj!

garáž-před-foto

Krok 2: Podlaha byla naprosto v pořádku, ale opravdu není o čem psát. Jen jednoduchá betonová podlaha, ale chtěl jsem, aby tento prostor působil jako další místnost. Takže jsem chtěl něco na podlaze, aby to trochu oživilo, ale nechtěl jsem za to utrácet spoustu peněz nebo času. Když jsem nakupoval v Home Depot, šel jsem do sekce podlah, abych prozkoumal své možnosti a zjistil jsem, že prodávají zbytky vinylových podlahových krytin. Byla to perfektní velikost a jen 49 $! Sroloval se jako koberec, ale je omyvatelný, což je v garáži klíčové.

Krok 3: Udělali jsme orámování stěny a přidali k ní pegboard. Tímto způsobem, pokud někdy změníme věci v tomto prostoru, je snadné jej odstranit a přesunout jinam. Byl jsem skálopevně přesvědčen o přidání pegboardu, protože nám poskytl vertikální úložiště, které je v malém prostoru klíčové. Proč chodit ven a zabírat drahocenný prostor na podlaze, když můžete jít nahoru a použít stěny.

pegboard-stěna-pro-garáž-sklad

Krok 4: Skladování kusů! Všechno musí mít domov. Jsem známý tím, že doma vyrábím pytle na odpadky. Co je taška na odpadky? No, když kolem domu najdu věci, které patří mému manželovi, a já nevím, kde je jejich správný domov, jdou do pytle na odpadky. Nechci to vyhodit, protože předměty by mohly být skutečně užitečné, ale nevím, kam patří. Vím, že nepatří na noční stolek, na jídelní stůl nebo na kuchyňskou linku. Dostanete nápad! Investováním do úložných kousků budete mít nyní domov pro všechno! Pro tento projekt jsme získali a Mobilní pracovní stůl Husky a Husky vysoká truhla na nářadí spolu s úložné tašky.

garáž-přeměna-s-domácím-skladem

No není hezká! Ano, moje garáž je holka! Můj manžel byl tak nadšený, že může vzít všechny své nástroje a uspořádat je na jednom místě. Podívejte se na všechen ten vertikální úložný prostor pomocí věšáku!

ryobi-tools-on-pegboard

Jak můžete říct, jednoznačně miluje produkty Ryobi. Koupil si jeden nástroj a miloval jeho kvalitu, že od té doby všechny jeho nástroje musely být Ryobi. Rád je doporučuje obdarovat Kombinovaná sada nářadí 4v1. Je to úžasný obchod se 4 nástroji a 2 nabíječkami. Je to skvělý způsob, jak rozšířit svůj arzenál nástrojů. Také silně naznačoval, že by mu nevadilo, kdyby byl nadaný Ryobi ONE+ HP 18V bezkomutátorová akumulátorová kompaktní 3/8palcová pravoúhlá vrtačka a Ryobi ONE+ HP 18V bezkomutátorový akumulátorový kompaktní řezací nástroj protože jsou nezbytností pro milovníky domácích kutilů a kutilů!

ryobi-4-in-1-tool-combo-home-depot

Byl jsem šíleně žárlivý, jakmile jsem viděl, že je to všechno připravené! Chci říct, že všechny ty zásuvky a deska s kolíčky křičely, abych se jich dotkl! Takže jsem to trochu přebral, protože je to perfektní domov pro mé ústředí pro přípravu na dovolenou!

Koukni na to!

prázdninové-přípravné-nádraží-s-domácím-depem

Chci říct, pojď! Měla to být stanice pro balení dárků!!!!!! Všechny dárky, které je třeba zabalit, mohu schovat do výše uvedených úložných tašek a pak se do kusů Husky vejde můj hedvábný papír, visačky na dárky, mašle, pásky, nůžky a mnoho dalšího! Jsem v nebi!

BALENÍ-PÁRTY

Všechno má svůj domov. Jsem připravena na nejrůznější dárky i ty nesouvisející s dovolenou. Také jsem ho zásobila přepravními potřebami pro ty dárky, které musí putovat k obdarovanému.
DOVOLENÁ-PREP-BALENÍ-PÁRTY

Když jsem viděl, jak krásně všechno vypadá, věděl jsem, že se o to musím podělit s přáteli a rodinou! Nyní je to ideální prostor pro uspořádání slavnostního balení dárků! Můžete snadno nastavit horkou kakaovou stanici s hrnky, aby ten půlnoční olej hořel.

HORKÁ-KAKAOVÁ-STANICE-DÁRKY-BALENÍ-PÁRTY

Na svačiny jsem šel na všechno se sladkostmi!

jak uspořádat večírek na balení dárků

jak-uspořádat-dárkové-balení-party-svačiny

Je to zábavný způsob, jak si popovídat s přáteli během bláznivě rušné sezóny pro všechny. Každý si zabalí a vy si můžete povídat celou noc.

jak-uspořádat-sváteční-dárkovou-party

Jste připraveni uspořádat svou vlastní vánoční párty? Nemůžu se dočkat, až zabalím svůj oblíbený dárek pro tuto sezónu!

oblíbené-dárky-z-domova-depa

Můj absolutně nejoblíbenější dárek je a Chytrý zámek LOCKLY. Nedávno jsme ji nainstalovali na naše přední dveře a je to změna hry. Stačí použít otisk prstu k naskenování domu nebo jej odemknout pomocí telefonu. Všichni v rodině si nechali naskenovat prst, aby se kluci mohli po škole pustit dovnitř a já dostanu upozornění, kdo mi odemkl dveře! Génius! Každý dům by ji měl mít. Jako někdo, jehož klíče jsou vždy v hluboké temné hlubině mé kabelky, to mění hru.

lockly-smart-lock

Nezapomeňte si uložit tento příspěvek pro prázdninovou inspiraci!

jak uspořádat večírek na balení dárků

Leave a Reply