Recenze GIR Baker's Bundle 2022: Vše, co potřebujete pro výrobu svátečních pochoutek

Recenze GIR Baker’s Bundle 2022: Vše, co potřebujete pro výrobu svátečních pochoutek

Tyto produkty vybíráme nezávisle – pokud nakoupíte na některém z našich odkazů, můžeme získat provizi. Všechny ceny byly přesné v době zveřejnění.

Podívejte, o pečení je jednoduchá pravda: Můžete mít všechny technické dovednosti, kreativní genialitu a praxi na světě, ale pokud používáte podřadné nástroje, je pravděpodobné, že váš konečný výsledek prostě nebude splňovat váš potenciál. . Spálené okraje, syrové středy, mokrý spodek – všem těmto tragickým koncům vašeho úsilí o pečení se můžete vyhnout tím, že se vybavíte prvotřídními nezbytnostmi professional pečení. A při všech mých zkušenostech v restauracích, s mým vlastním koblihovým byznysem a tady v Kitchnu, který testuje tuny kuchyňských potřeb, bych těžko hledal lepší značku pekařského společníka, než je GIR.

Pro více obsahu, jako je tento, následujte

GIR, Get t Right, je v Kitchnu oblíbeným redaktorem od doby, kdy se jejich epická špachtle poprvé objevila na našem radaru před lety. Od té doby jsme se ocitli bezhlavě kvůli čemukoli, co mistři nástrojů vydali. Od důmyslných opakovaně použitelných pečicích podložek po naběračky, které mění hru (kdo věděl, že naběračka dokáže rozkývat váš svět?) – zdá se, že neexistuje nic GIR nemůže mít pravdu. A naštěstí nedávno vydali balíček, který byl mou tajnou zbraní na dokonale propečené podzimní dobroty: Baker’s Bundle.

Balíček GIR’s Baker’s Bundle obsahuje tři klíčové prvky, které musíte mít v každé pekařské kuchyni: vynikající sadu pečicích rukavic, šíleně užitečnou podložku na pečivo a – moje oblíbené – některé tremendous inovativní vložky do košíčků. Sada je skvělým dárkem professional pekaře nebo začínajícího cukráře ve vašem životě, ale je to také jen sada, která stojí za to mít ve vlastní kuchyni, i když nepečete příliš často. Pojďme si promluvit proč.

Podšité měkkým froté, líbí se mi, že vnitřek těchto rukavic je nejen izolován od tepla vašeho nádobí, ale také absorbuje veškerou vlhkost z vašich rukou. Nejsem si jistý, jestli jste to někdy zažili, ale voda vede teplo, takže pokud jste chytili horkou pánev přímo z trouby vlhkým ručníkem, je velká šance, že se vážně popálíte . Naštěstí tyto rukavice GIR plní dvojitou funkci a chrání vaše ruce uvnitř savým froté a zvenku pomocí poddajného, ​​texturovaného silikonového povlaku. Nejlepší část? Po velkém dobrodružství s pečením můžete tato štěňata hodit rovnou do pračky professional super snadné čištění.

Další na řadě: Podložka na pečivo. Tato velká silikonová podložka je určena k položení dolů jako plocha pro vyválení cukroví, laminovaného zboží nebo, díky praktickým soustředným kruhům uprostřed, těsta na koláče. Je to také skvělý způsob, jak udržet váš pult čistý při drcení ořechů nebo odměřování suchých surovin. Nyní, při profesionální práci v pečivu, jsou všechny recepty obvykle váženy v gramech na rozdíl od šálků a čajových lžiček, a proto GIR vytiskl užitečné převody, míry a recepty přímo na podložku professional snadné pečení. Není divu, že to bylo navrženo s pomocí profesionálního cukráře! Ukazuje.

Nakonec vložky na muffiny a cupcaky. Přemýšlel jsem: Proč ne myslet na to dříve? Sada 12 silikonových vložek vhodných do myčky nevyžaduje žádnou formu na muffiny. Dovolte mi to zopakovat: Nevyžadují žádnou formu na muffiny! Barevné malé držáky stojí samy o sobě – stačí je vložit na plech nebo do pekáče a během okamžiku budete mít sadu sladkých, nadýchaných dobrot. Pro někoho, kdo žije v malém bytě v New Yorku, je to změna hry, protože misky na muffiny zabírají tolik místa v mých skříních, ale tyto vložky se skládají jedna do druhé, aby bylo možné skladovat kompaktně. A pokud použijete formu na muffiny, každá vložka má dvě snadno zvedatelné rukojeti, takže si vaše košíčky udrží svůj tvar, když je vyjmete. Génius!

Sečteno a podtrženo, tento balíček je snem každého pekaře – a právě teď je v prodeji! Takže s nadcházejícími svátky (a všemi rodinnými dezerty, které jsou s nimi spojeny), vezměte si tuto sadu do rukou co nejdříve.

Leave a Reply