Site Superintendent Brian Hering | Meet the Team

Brian byl ve společnosti Hammer & Hand off-and-on celkem 7 permit. Tesař samouk, Brian býval výrobcem forem professional historickou a okrasnou architekturu s místní firmou tzv Architektonické odlitky (dříve Architectural Reproductions). Během finančního kolapsu v roce 2008 propadl přestavbám a zjistil, že je v tom docela zběhlý. Pokračoval ve zdokonalování svých dovedností a stavebních zkušeností během příštího desetiletí a půl, během kterého objevil Hammer & Hand prostřednictvím přítele souseda.

Brian právě dokončuje projekt, který byl jeho oblíbeným posledních 7 let. Se zvláštní zálibou v revitalizaci domů postavených ve 20. až 50. letech 20. století prosperoval jako správce stavby tohoto Historická přestavba Portlandu. Domy éry nabízejí spoustu jedinečných výzev, ale také mají co obdivovat v řemeslné zručnosti své architektury. Projekt vyžadoval významné vylepšení, včetně přesunutí schodiště, přesměrování složitého systému HVAC a zvednutí propadlé podlahy, která na jedné straně stoletého domu klesla o celé tři palce.

“Je to náročná a pracná kariéra,” říká srdečný a optimistický Hering, “To znamená, že mám tendenci na to všechno zapomenout se vším tím uznáním, které se mi dostalo od klientů, přátel a rodiny.”

Mimo práci je Hering vášnivým sběratelem komiksů a samozvaným „feťákem z videoher“ a možná nepřekvapivě velkým fanatikem LEGO.

Brian může být viděn jako hostitel našeho nedávného Historická přestavba Portlandu série videí na YouTube. Každý týden přibývají další epizody, takže zamiřte a uvidíte, jak se neuvěřitelný diamant-in-the-drough promění v nádherný, modernizovaný domov.

Zpět na Industry Notes