Staining Wood? Here’s a Fast Drying Solution

Behrova Prémiová rychleschnoucí lazura na dřevo na vodní bázi schne rychleji, takže se můžete vrátit k použití dříve! (3 Echoes Written content Studio)

Moření je jednoduchý způsob, jak dát nový život starému kusu dřeva. Lazury na dřevo vytvářejí zářivé barvy, které zvýrazňují přirozenou krásu dřeva.

Je to však práce, která vyžaduje často hodně dohadů.

Jak bude skvrna reagovat na váš projekt? Bude barva fungovat se zbytkem místnosti? Jak brzy to budete moci vyčistit?

Behr odbourává dohady s novým Prémiová rychleschnoucí lazura na dřevo na vodní bázi.


Jodi Marks držící Premium rychleschnoucí vodou ředitelné mořidlo na dřevo
Behrova Prémiová rychleschnoucí lazura na dřevo na vodní bázi je k dispozici ve 12 předem namíchaných barvách a 60 vlastních barvách. (3 Echoes Written content Studio)

Nová lazura na dřevo Behr je k dispozici ve 12 předem namíchaných barvách a 60 vlastních barvách, takže si určitě najdete odstín, který odpovídá vašemu jedinečnému stylu.

Vysoce výkonná lazura schne rychle a rovnoměrně za pouhou hodinu, takže získáte skvělé výsledky za kratší dobu. Poskytuje také vynikající ovládání barev a ovládání aplikací professional interiérové ​​projekty.

Navíc je přepracovatelný až 48 hodin po namoření dřeva, takže máte více času na získání požadovaného vzhledu.


Prémiová rychleschnoucí lazura na dřevo na vodní bázi
Rychlejší schnutí znamená kratší dobu čekání, než budou vaše dřevěné kusy znovu fungovat. (3 Echoes Written content Studio)

Barvivo začne působit za dvě až tři minuty. Čím déle necháte skvrnu působit, tím sytější a tmavší bude barva. Chcete-li získat ještě hlubší a tmavší barvu, naneste druhou vrstvu po první hodině schnutí.

Čištění je snadné – stačí použít mýdlo a vodu. A nebudete muset tuto skvrnu cítit velmi dlouho, protože tento produkt má menší zápach než jiné skvrny na olejové bázi.


Tato stránka obsahuje přidružené odkazy. Pokud si zakoupíte produkt z těchto odkazů, získáme malou provizi bez dalších nákladů pro vás.


Podívejte se na movie a dozvíte se vše o tomto nejlepším novém produktu!

Nalézt Behr High quality rychleschnoucí vodou ředitelná lazura na dřevo v The Home Depot.


Další čtení