The Best Summer Rentals & Hotels in Paris

Hotel Elysia se nachází v haussmanovské budově a poskytne vám ten nejelegantnější a nejluxusnější zážitek v Paříži. Projděte se dlážděnými uličkami a udělejte si jeden den prohlídkou památek a nákupů. Nebo zůstat v hotelu a strávit den v lázních. Lodge je jen pár minut od atrakcí. Je to perfektní pařížský útěk.

604 $/noc

Zjistěte více o hotelu tady.

2. Apartmán na Montmartru

Okouzlující vesnička Montmartre je jedním z nejmalebnějších míst k návštěvě. Vydejte se do nedalekého muzea, zahrad a vinic pro okouzlující únik. Tento apartmán v nejvyšším patře nabízí dokonalý výhled na Paříž. Má 2 ložnice a pohovku, na které se pohodlně vyspí šest lidí. K vybavení patří internet, Tv, kabel a parkování.

338 dolarů /noc

Zjistěte více o tomto bytě tady.

3. Resort du Louvre

Pokud hledáte pětihvězdičkový zážitek, podívejte se na Resort du Louve. Lodge se nachází v pěší vzdálenosti od muzea Louvre a Opery Garnier. K vybavení pokoje patří zatemňovací závěsy professional dokonalý spánek v Paříži. Resort se nachází přímo v srdci módní čtvrti poblíž Rue St Honoré. Hosté doporučují připlatit si 40 eur za noc za pokoj s výhledem na plný zážitek.

866 $/noc

Zjistěte více o tomto hotelu tady.

4. Umělecký apartmán v Bastille/Marais

Prostorný apartmán pro dvě osoby. Má vysoké stropy a přirozené světlo. Byt je v docházkové vzdálenosti od náměstí Place de la Bastille, Seiny, Marais, kaváren a ještě více. K vybavení patří pračka, sušička, myčka, kabelová Tv a WiFi.

128 $/noc

Zjistěte více o tomto bytě tady.

5. Park Hyatt Paris – Vendome

Park Hyatt Paris-Vendome je jedním z nejluxusnějších hotelů, které Paříž nabízí. Lodge je krásně zdobený současnou architekturou a klasickým pařížským designem. K vybavení hotelu patří hotelová restaurace oceněná hvězdičkou Michelin, physical fitness centrum a lázně. A když se rozhodnete odejít, je to jen pár kroků od legendárního náměstí Put Vendôme.

1 472 $/noc

Zjistěte více o tomto bytě tady.

Store the Chirpyest vacation edit tady.

Před pár měsíci jsem jel do Paříže a už se mi stýská. Přál bych si strávit celé léto cestováním po Francii. Možná jednou! Pokud hledáte další obsah inspirovaný Paříží, podívejte se na mé další blogy zde. Krásný prázdninový víkend! 🙂

xo,

Kokos