The Do’s and Don’ts of Designing a Powder Room

Prašárny, nazývané také polokoupelny, se skládají pouze ze záchodu a toalety. Obvykle mají také vynikající úložiště pro ručníky, toaletní potřeby a čisticí prostředky. Často jsou toalety určeny pro hosty, takže nevyžadují velký prostor. Pokud si chcete ve svém domě postavit toaletu, měli byste mít na paměti následující co dělat a co ne.

Navrhování práškové místnosti

Udělej to

  • Mějte na paměti podlahovou plochu

Nepotřebujete velkou podlahovou plochu pro vaši toaletu, ale ujistěte se, že je dostatečně velká, aby se do ní vešlo umyvadlo a toaleta. Bylo by také fajn, kdybyste měli místo na nějaké skříňky, ale můžete se spolehnout i na háčky a nástěnné police pro uložení nezbytností.

Dobré osvětlení je v prášku zásadní, zvláště pokud nemá okno. Po stranách kosmetického zrcátka můžete nainstalovat nástěnné svícny, abyste správně osvětlili svůj obličej. Ujistěte se, že pečlivě naplánujete svůj design osvětlení, protože by to mohlo ovlivnit vzhled a dojem z vaší toalety.

ne

Přehnané zdobení může způsobit, že prostor bude vypadat přeplněný. A protože toalety jsou malé, přidání přebytečných věcí může způsobit, že místnost bude přeplněná. Umírněnost je klíčová – nepřehánějte to s dekoracemi. Místo toho byste měli investovat do prostorově úsporných úložných řešení, jako jsou plovoucí police.

Udělejte místo pro malou skříň na prádlo, kde můžete uložit své role hedvábného papíru. Nedoporučuje se je skládat na sebe, protože by to mohlo vést k nepořádku. Případně můžete místo rolí použít krabičky na papírové kapesníky, abyste své toaletě dodali elegantní vzhled a zároveň ji zachovali funkční a pohodlnou.

Potřebujete pomoci s plánováním vaší toalety? Kontaktujte Nuss Construction Company a my vás provedeme celým vaším projektem. S více než 50 lety zkušeností s přestavbami zaručujeme vynikající řemeslné zpracování pro každý projekt, který zpracováváme. Zavolejte nám na číslo (856) 988-9982 nebo vyplňte tento kontaktní formulář pro bezplatnou konzultaci.