Tips on Building an Above-Garage Home Addition

Svůj domov můžete rozšířit tím, že nad garáží postavíte domácí přístavek. Tento nový prostor lze využít k různým účelům. Můžete jej proměnit ve svou domácí pracovnu, hernu, hernu nebo pokoj pro hosty.

Ať už tento domácí doplněk plánujete používat, nezapomeňte vzít v úvahu následující tipy.

Přístavba domu nad garáží

Design and style

Váš nadgarážový doplněk by měl ladit s aktuálním vzhledem vašeho interiéru i exteriéru. Pokud již nemůžete najít přesné materiály, které jste použili na svém exteriéru, můžete se rozhodnout změnit svůj obklad a obložení spolu s vaším bytovým doplňkem. Tím se zvýší náklady na váš domov, protože budete vyměňovat celý obklad, takže se ujistěte, že rozpočet je správný.

Struktura

Starší nemovitosti již mohou mít oslabené struktury, proto si nejprve najměte odborníka, který tyto komponenty zkontroluje. Pokud vaše garáž nezvládne dodatečnou konstrukci, možná budete muset investovat do strukturálních vylepšení na podporu vašeho domova. Bude to dražší, ale také to zachová strukturální integritu vašeho domova.

Bezpečnost

Stavební předpisy obvykle vyžadují protipožární sádrokartonovou desku o tloušťce ⅝ palce na stropě a stěnách garáže, pokud je nad ní postaven přídavek. Kromě toho musí být prostupy v sádrokartonu – například prostupy určené pro elektrické vedení – řádně utěsněny.

Izolace

Garáže nebývají vytápěné, takže v zimě chladnou a v létě hřejí. Teplota ve vaší garáži pravděpodobně ovlivní místnost nad ní, takže se ujistěte, že váš domácí doplněk je správně izolován. Pokud se vám nepodaří zateplit prostor, bude jeho teplota kolísat spolu s garáží pod ním. To může mít dopad na celkovou energetickou účinnost vašeho domova, takže nevynechávejte izolaci ve vašem domě.

Professional svůj projekt přístavby domu důvěřujte pouze zkušeným a kvalifikovaným odborníkům – jako je Nuss Construction Organization. Zavolejte nám na číslo (856) 988-9982 nebo vyplňte náš kontaktní formulář pro bezplatnou konzultaci.