Tips to Prepare the Baby Nursery

Příprava dětského pokoje je jedním z významných vrcholů, které rodiče zažijí během devítiměsíční cesty. Nedostatečná příprava je naopak zdrojem úzkosti.

Většina nastávajících rodičů může udělat vše pro to, aby své malé dítě přihlásilo, ale jsou omezeni prostorčas a finance.

Zde jsou tipy, jak připravit dětský pokoj v co nejkratším čase.

Naplánujte si mentální rozvržení

rozložení

Naplánujte si dobré uspořádání dětského pokoje a pokud je to možné, sáhněte po profesi v oboru. Promyšlení vašeho pokoje vám umožní investovat jen do toho, co je nezbytné, a umožní hladký průběh činností.

Zvažte bezpečný a praktický prostor s dostatečným úložným prostorem, kam mimo jiné uložíte množství oblečení, plen a přebalovacích potřeb.

Při plánování si udělejte čas na uklidnění. Bez něj budete mít jasnější mysl a lepší výhled zbytečný nepořádek. Zvažte předměty, které mohou plnit dvojí funkci, jako je komoda, která může stále fungovat jako přebalovací pult.

Nezapomeňte sladit položky, které vybíráte do hnízda pro miminko, podle barvy a struktury. Chcete konzervativní, tradiční, odvážné nebo aktuální fashionable designy do dětského pokoje? Vyberte si téma a držte se ho.

Nemusíte se držet vyprávění blues pro chlapce a růžové professional dívky. Zachovejte však barvy klidné, pohodlné a uklidňující dítě.

Zajistěte bezpečný a pohodlný prostor

bezpečnost dětské školky

Pro optimální pohodlí bude dítě potřebovat správnou a stálou teplotu – 68 a 72 stupňů Fahrenheita. Když jsou venku extrémní změny počasí, použijte AC nebo pokojová topidla, abyste udrželi konstantní teplotu.

Udržujte vlhkost mezi 50-70 procenty. Pokud je vyšší, zvyšte teplotu nebo použijte zvlhčovač ke snížení vlhkosti a zvlhčovač do dětského pokoje ke zvýšení.

Proveďte důkladnou kontrolu místnosti, abyste se ujistili, že zde nejsou žádné elektrické závady, poškození vodou nebo jiné související abnormality. Najmout odborníka pro kvalitní kontroly střech služby, aby se zabránilo možnému úniku.

Infant proof hnízdo, pokud tam máte v úmyslu mít dítě na nějakou dobu. Odstraňte nadýchané a měkké ložní prádlo, přikrývky nebo dětské pleny. Vyhněte se oblečení se stahovacími šňůrkami, skryjte všechny elektrické kódy a držte stranou malé věci, které mohou dítě udusit.

Výběr ekologických materiálů a nábytku vyrobeného z netoxických látek a přírodních tkanin je dalším způsobem, jak udržet vaše dítě v bezpečí.

Uklidit

Čisté prostory jsou bezpečné. Novorozenci jsou zranitelní vůči mnoha infekcím a je velmi důležité udržovat jejich oblast čistou. Používejte snadno čistitelné povrchy a omyvatelné materiály. Dezinfikujte povrchy a vyhněte se celoplošným kobercům, které obsahují prach a nečistoty a přitom jsou náročné na čištění.

Tady není žádný lepší čas na hloubkové čištění než když čekáte miminko. Velkou pozornost věnujte klikám dveří, klikám, stěnám a oknům a mnoha dalším.

Roztřiďte a uložte oblečení co nejdříve a mějte vyhrazený prostor pro všechno, jako jsou hračky, věci na přebalování a oleje.

Vyberte si 10 nejlepší nábytek a materiály.

materiál do dětského pokoje

Hnízdo professional miminko vyžaduje spoustu nábytku a vybavení. Je snadné získat kompletní sady dětského nábytku pro snadnou koordinaci položek. Ušetříte také na nákladech, protože získáte výhodné nabídky při hromadném nákupu položek.

Podívejte se na sady jako je postýlka, mini postýlka, křeslo professional kojení, komoda, přebalovací pult a zásuvky.

Závěr

Příprava miminka intenzita se liší od jedné osoby k druhé, mimo jiné kvůli věcem, jako jsou precedence, rozpočet a choice. Hnízdečko professional miminko by mělo pojmout jak malého, tak i pečovatele.

Vždy začněte se základy a kritickými kousky. Některé můžete také podniknout Do-it-yourself projekty přidat osobní přístup za nejnižší cenu.