Trendy Garden Bed Ideas for Your Outdoor Space

Do vašeho exteriéru zahradní postele jsou tím, čím jsou pohovky nebo postele professional váš interiér. Opravdu je to místo pro odpočinek a relaxaci. Navíc je lze pohodlně umístit professional relaxaci u bazénu nebo ve stínu stromu. Podle našeho názoru máte jen dobré důvody, proč si ho pořídit do venkovního prostoru. Dostáváme se tedy k otázce: jakou fashionable zahradní postel vybrat? Trh nabízí modely z různých materiálů – dřevo, pletená pryskyřice nebo hliník. Stejně tak máte na výběr, pokud jde o tvar. Co kdybychom vám pomohli se správným výběrem?

Jakou módní zahradní postel vybrat do exteriéru?

Trendy zahradní postele Tipy na péči o výhody vašeho venkovního prostoru

reklamy

Pravděpodobně jste si na zahradu vybrali lehátka. To je skvělé, ale pokud máte prostor, proč si nedopřát zahradní záhon? Jak vás přesvědčit? Nejprve se podívejme, proč jeden potřebujete ve svém domě. Poté vám pomůžeme s výběrem mezi různými modely na trhu. Aby toho nebylo málo, nabídneme vám pár tipů na údržbu.

Proč potřebujete zahradní postel professional váš venkovní prostor? Jaké jsou výhody?

top 3 zahradní postele 2022

reklamy

Za prvé, zahradní postel je objektem pro relaxaci par excellence. Opravdu se můžete vyhřívat a přitom se úplně rozložit. Není to úplně stejný příběh s lehátkem, které vám dá pouze jednu až dvě polohy. Se zahradní postelí si můžete dopřát: na zádech, na břiše, napříč nebo dokonce vsedě. Ideální pro venkovní siestu!

jaký módní model zahradní postele si vybrat pro rok 2022

Stejně tak je dokonalou volbou, jak si užít romantické nebo rodinné chvíle: společně se opalovat, povídat si v naprostém soukromí, obdivovat hvězdy nebo číst pohádku svému nejmenšímu… Není to špatné, že? Jak vidíte, výběr zahradní postele professional váš venkovní prostor má mnoho výhod. Pozor však na spálení sluncem, dbejte opatrnosti!

Který si vybrat? Podívejte se na naše 3 nejlepší možnosti!

trendy venkovní postel s nebesy 2022

Existuje mnoho různých typů zahradních postelí. Pokusme se vidět jasněji a pomocí našich 3 nejlepších možností najít ten, který vám nejlépe vyhovuje. Začněme klasikou: postel s nebesy. Tento typ postelí je nadčasový a není třeba jej představovat. Takový model nabízí ochranu proti větru i slunci. Trh nabízí dřevěné nebo kované modely. Mají poměrně vysokou cenu, ale je sázka na jistotu, že pokud se o ně budete starat, můžete je používat mnoho allow.

zahradní postel rozkládací pohovka 2022 trendy

Dále naše druhá volba: rozkládací pohovka č. Tato, stejně jako pohodlná vnitřní rozkládací pohovka, je mezi majiteli domů stále oblíbenější professional své praktické výhody. Ve skutečnosti je nabízen s moduly, které poskytují více možností. Navíc jeho poměr kvality a ceny je vcelku bezkonkurenční, samozřejmě v závislosti na materiálu. Existují modely pro jednu osobu, které vypadají jako lenoška a jednou z nejtrendovějších možností v roce 2022 je kokon. Tento design, který můžete najít v proutěném nebo dřevěném provedení, je tremendous pohodlný na spaní i stanování.

Jak pečovat o svou fashionable zahradní postel?

Údržba dřevěného zahradního záhonu 2022

Dobrá zpráva, zahradní záhon vyžaduje jen malou údržbu. Za prvé, vše závisí na struktuře a zvoleném materiálu. U tkaných pryskyřičných zahradních záhonů bude bohatě stačit dobré omytí proudem vody pomocí mírně namydlené houby. Nejinak tomu bude u venkovních postelí vyrobených z hliníku. Jednoduché, že? Právě dřevěné zahradní záhony vyžadují trochu více péče.

vyčistěte moderní zahradní záhon 2022 proudem vody

Jistě víte, že dřevo obecně vyžaduje moření a olejování. Tím zabráníte tomu, aby váš nábytek časem zešedl. Abyste si těchto nepříjemností ušetřili, doporučujeme postel dobře naolejovat. Jednou ročně jej navíc namořte, aby si zachoval krásnou barvu dřeva i krásný vzhled. Pro každodenní péči používejte vlhkou houbičku. V té nejkrásnější zahradě by tak mělo být vše v pořádku. A teď, co takhle řešit váš spálený trávník? To by byla třešnička na dortu, ne?