Two Timeless Terra Cotta Tile Bathrooms in the Hollywood Hills

Musím udělat malé oznámení! Začal jsem tuto sérii New create na Instagram a tik tak a staly se úplně virálními. Před týdnem jsem měl na Instagramu 45 000 sledujících a teď jsem přes 125 000!! Proč je to velký problém? Protože se zdá, že se zdá, že každému tolik záleží na tom, kolik Instagram následovníky, které všichni máme.

Terreeia a já jsme tento týden ubytováni v Hollywood Hills, pronajali jsme si dům, abychom se na poslední chvíli setkali s naším týmem, jakmile jsem viděl SKUTEČNOU FOTKU apartmá, které jsme si pronajali na schůzku (v hotelu). Na tomto světě je waaaaaay příliš mnoho černých a šedých hotelů a nakonec to dopadlo mnohem lépe, protože každý měl stále svůj vlastní pokoj a byl mnohem hezčí.

Vždy rád pobývám v domovech, protože mě neustále fascinuje, jak lidé zdobí a renovují.

Dům, ve kterém jsme, je jako malá španělská vila a je autentický ke stylu a architektuře domova, díky čemuž je tato koupelna naprosto nadčasová (kromě barvy nátěru, kterou lze kdykoli změnit).

Tato koupelna má dvě zapuštěná světla (která nejsou vhodná professional nanášení make-upu), proto zde žádné nevidíte.

V tomto případě se mi dokonce líbí způsob, jakým nainstalovali zvýrazňovací pás (TO je vzácné). Je perfektní, protože souvisí s nadčasovým obkladem Saltillo instalovaným v ostatních koupelnách a vstupních prostorách.

Umyvadlo je dokonce dokonale vykachličkované a baterie je dokonalá (nejen dokonale pěkná).

Vlastně nerozumím posedlosti tolika lidí, aby jejich sprcha byla „zajímavá“, ale to je jen proto, že jsem v tomto prostoru viděl tolik ošklivých věcí, že na mě zapůsobí hodně.

V tomto případě se mi tento sprcháč líbí, velmi povedený.

Líbí se mi také kontrastní spárovací hmota na bílé dlaždici. Všimněte si, že spárovací hmota na podlaze je černá. Kdyby to bylo bílé, bylo by to hned příliš zaneprázdněné, protože bychom v této koupelně měli dva vzory místo jen obkladů.

Všimněte si této koupelny ve stejném domě, která vypadá, jako by byla toaleta nahrazena, protože vypadá tak nemístně.

Která se vám líbí víc?

Skoro to vypadá, že rustikálnější dům ve španělském stylu by měl mít kachlové desky, prostě vypadají tak dobře v první koupelně. Protože pokud jste do této koupelny místo toho nainstalovali černé pracovní desky, teď je tu příliš mnoho černé a oranžové, které ji mění v halloween. Nějak se zdají rohy příliš ostré a samozřejmě 4″ odpovídající kopa není dobrá ani v porovnání s ostatními koupelnami.

Hmm, stále nejste přesvědčeni? Tady je další koupelna ve stejném domě.

Kolem dlážděné pracovní desky máme zvýrazňující dlaždicový pruh, a protože se hezky vztahuje k podlaze a marnosti, funguje také.

Nyní se tato koupelna může zdát zastaralá v domě, který neodpovídá, ale v tomto případě s tímto domem fungují.

Až k vám moji milí? Jakou koupelnu preferujete?

PS. Termíny mého podzimního virtuálního zadání barvy s jistotou vypršely!

Zde jsou názory lidí z květnového virtuálního workshopu:

“Naučit se číst spodní tóny a nechat ji vyvrátit mýtus o tom, kam směřuje tvůj pokoj…vždycky jsem si myslel, že to byl výchozí bod professional výběr barvy.”

„Jsem velmi nadšený, že mohu uplatnit to, co jsem se naučil! Opravdu skvělé dva dny…stojí za 10 čas a investici!“

Tento kurz byl neuvěřitelně poučný zážitek. Mariina vášeň professional barvy, její hluboké vhledy do tématu a její přístup k výuce systému bez nesmyslů mi otevřely oči k novému způsobu chápání světa barev.“ Shannon Larsonová

„Dílna se mi zdála trochu dlouhá – ke konci jsem byl velmi unavený. Množství informací je téměř ohromující. Ale nenapadlo mě, co vystřihnout.“ Maggie prodávající

„Jak promyslet proces toho, co zůstává a co jde a co dělat dál a proč. Nyní mám proces, který musím následovat – spíše než jen používat svůj instinkt ohledně toho, co bude vypadat správně. Zabalil jsi mnohem víc obsahu, než jsem očekával. Miloval to!” Diane Thurmanová

„Skutečně jsem si užil čas na tomto workshopu a Maria shledala, že je zábavná a zároveň informovaná. Myslím, že celý tým odvedl skvělou práci! S trochou praxe cítím, že se mi bude dařit vytvářet movement v mém domě, protože nyní chápu, jak toho dosáhnout. Také dokážu rozpoznat podtóny, které nesmírně pomohou“ . Díky Patti Stanford

Registrujte se zde.

Související příspěvky:

Nejlepší způsob práce se Saltillo Flagstone

Jsou podlahy Terra Cotta jako džíny?

Terra Cotta je zpět! Ale je to nadčasové?