UDRŽENÍ RENOVACE VAŠEHO DOMOVA NA CESTÁCH – Průvodce domácími radami

UDRŽENÍ RENOVACE VAŠEHO DOMOVA NA CESTÁCH – Průvodce domácími radami

Základní stavební společnostŘekněte nám něco o vaší společnosti a službách, které nabízíte.

Jsme firma zabývající se kompletními rekonstrukcemi a přestavbami. Jsme odborníci na řízení projektu, bez ohledu na jeho velikost, od začátku do konce. Naše vztahy s dodavateli a subdodavateli umožňují hladký průběh našich projektů. Rád říkám: “Vytvářím dům snů lidí.”

Můžete stručně popsat, co je to renovace? Je to totéž jako přestavba?

Pojmy jsou zaměnitelné, ale já jsem si vždy pod renovací představoval hlubší, rozsáhlejší projekt. Přestavba je spíše kosmetický nebo povrchový projekt, jako je výměna obložení a podlahy nebo prostě osvěžení nějakým malováním.

Jaké jsou některé z nejčastějších projektů renovace domů?

Nejčastějšími rekonstrukcemi jsou projekty kuchyní a koupelen. Tyto dvě místnosti přidávají domovu největší hodnotu a je to skvělé místo, kde začít s aktualizacemi.

Když dům potřebuje hodně vylepšení, jak by se měli majitelé domů rozhodnout, co udělat jako první?

Větší rekonstrukce domu může být pro majitele domu zdrcující, aby je zvládl najednou. Říkám svému klientovi, aby vypracoval svůj hlavní plán pro konečný výsledek, který hledají. Jakmile je to naplánované, pomůžu jim rozdělit celý projekt na menší, lépe zvládnutelné části. To funguje zvláště dobře, když klient bydlí v domě, který je rekonstruován.

Jaký je význam výběru správného projektanta a stavitele a máte nějaké tipy, jak na to?

Je naprosto zásadní vybrat si projektanta a stavitele, se kterým můžete úzce spolupracovat. Stejně jako u každého jiného povolání, pokud chcete příjemný pracovní zážitek, musíte umět vycházet s architektem a stavitelem. Proces renovace je stresující čas, dbám na potřeby klientů při renovaci, jejich osobní plány a dbám na to, aby byly naše schůzky naplánovány.

Jaká je jedna nebo dvě největší výzvy, se kterými se majitelé domů během procesu renovace setkávají? Jak se s tím mohou úspěšně vypořádat?

Čas a peníze! Renovace vždy zabere více času, než se očekávalo kvůli nepředvídaným okolnostem. Rozpočet je často natažen, když dojde ke změnám, které zlepšují renovaci, jako jsou upgrady zařízení, doplňky osvětlení a vylepšení detailů dokončení.

Jaký je nejlepší způsob, jak mohou lidé kontaktovat vás a vaši společnost?

Navštivte naše webové stránky na adrese www.cornerstoneconst.com nebo volejte 617-629-2910.

Leave a Reply