What is the Most Energy Efficient Roof?

Při výměně střechy je třeba zvážit spoustu důležitých věcí. Možná nejdůležitějším faktorem je však energetická účinnost typu střechy. Existuje několik oblíbených střešních materiálů, všechny v různých cenových hladinách, v různých stylech a s různou úrovní energetické účinnosti.

V tomto článku se podíváme na nejběžnější typy střešních materiálů a také se hlouběji ponoříme do energeticky nejúčinnějších střešních materiálů a jak můžete ušetřit peníze po celý rok s „chladnou střechou“.

Energeticky účinné zastřešení, známé také jako „chladné zastřešení“, vám nabízí finanční i ekologické výhody. Energeticky účinné zastřešení pomáhá snižovat potřeby chlazení vašeho domova tím, že pomáhá odklánět sluneční energii, což zase udržuje váš dům přirozeně chladnější a vaše účty za energii nižší.

Nejoblíbenější možnosti zastřešení

Složení šindele

Kompoziční asfaltové šindele jsou jednou z nejoblíbenějších a široce dostupných střešních krytin. Kompozitní šindele jsou vyrobeny z podkladu (jako sklolaminát nebo celulóza), asfaltu a minerálních granulí. Jsou obecně dražší než jiné druhy střešních materiálů, ale mají vynikající kvalitu.

Kovové střešní šindele

Kovové střešní šindele se dodávají v různých materiálech, včetně: oceli, hliníku a mědi. Dodává se také v několika různých formách, jako jsou fólie a dlaždice.

Dřevěné šindele

Dřevěné šindele se vyrábí z cypřiše, sekvoje, borovice nebo západního červeného cedru. Nabízejí klasickou estetiku a jsou dobrou volbou professional střechy se strmějším sklonem. Nicméně, na druhou stranu, dřevěné šindele mohou být náchylné k požáru a škůdcům.

Břidlicová střešní krytina

Břidlicová krytina je vyrobena z pravého kamene a je jednou z nejodolnějších střešních krytin. Dodává se v několika odstínech břidlice, takže se hodí téměř do každého domova a stylu. Je však třeba poznamenat, že břidlicová střecha je poměrně těžká, takže vaše střešní rámy musí být navrženy tak, aby udržely celkovou hmotnost. Je to také jedna z nejdražších variant zastřešení na trhu.

Sledujte hodnocení Electrical power Star

Nyní, když víme více o běžnějších střešních materiálech, musíme si být jisti, že budeme sledovat hodnocení Electricity Star. Plan Electrical power Star vám pomůže zjistit, jak je výrobek energeticky účinný, než si jej zakoupíte. Pouze typy střešních krytin, které jsou vysoce reflexní, dostávají označení Power Star.

Proč? Reflexní střechy mohou odrážet dostatek slunečních paprsků, aby se snížila teplota na povrchu vaší střechy. To vede ke snížení zátěže vašeho klimatizačního systému.

Idea professional profesionály: zkuste si vybrat střešní krytinu a barvu podle toho, kde bydlíte. Světlé střechy odrážejí teplo a jsou dobré v teplejším podnebí, zatímco tmavé střechy absorbují teplo a jsou lepší v chladnějších podnebích.

Investujte do amazing střechy

Energeticky nejúčinnějším typem střechy je a chladná střecha, která je navržena tak, aby odrážela více slunečního světla než běžná střecha a absorbovala méně sluneční energie. To snižuje teplotu vašeho domova (podobně jako světlé oblečení vás udrží v chladu v horkém počasí!)

Běžné střechy mohou za slunečného letního dne dosáhnout teploty 150 °F nebo více. Za stejných podmínek by však reflexní střecha mohla zůstat chladnější o více než 50 °F. To vám může ušetřit energii a peníze a také zlepšit celkový komfort vašeho domova po celý rok.

Potřebujete pomoci s výběrem nové střechy? Můžeme pomoci.

Nová střecha, zvláště pokud se jedná o chladnou střechu, vám ušetří peníze na účtech za energie po celý rok. A když přidáte adekvátní izolaci v celém zbytku vašeho domova, určitě dostanete za své peníze most.

Se správně nainstalovanou izolací a chladnou střechou zjistíte, že v zimě budete muset méně používat topení a krby a v létě chladit vzduch. Potřebujete pomoci najít nejlepší střechu professional váš dům? Kontaktujte nás ještě dnes a dodavatel WoW domácích kutilů vám může pomoci prostřednictvím domácí konzultace.

Elektronická kniha střešní krytiny