Zde je důvod, proč preferuji čtvercovou krbovou vložku

Zde je důvod, proč preferuji čtvercovou krbovou vložku

U krbových vložek preferuji tradičnější (blízko a) čtvercový tvar před obdélníkem. Protože většina z nás žije v tradičních domech a obestavba krbu je symetrická, myslím, že čtvercová vložka je nejlepší vzhled. Zde je příklad z mého nového domu.

Věděli jste, že v roce 2015 jsem napsal příspěvek s názvem Sedm způsobů, jak ozdobit televizi a je to jeden z mých 10 nejčtenějších příspěvků?

To proto, že je to pro mnohé z nás výzva.

Příklad. Dnes mluvím o krbových vložkách.

Krb v mé zábavní místnosti v patře měl příliš velkou televizi zabudovanou do cihly, která zcela převyšovala vložku pod ním.

Muselo to jít. Minulý víkend byla zbourána. A protože zde chci frézovací plášť, musí být blíže čtvercové břitové destičce.

Ale protože tento krb nebyl extrémní obdélník, opravdu jsem si nemyslel, že to musí jít, dokud jsem to opravdu neviděl, když jsme plánovali, jak by měla fréza vypadat.

Proč je lepší čtvercová krbová vložka

Už jsem o tom mluvil, ale tady je recenze:

Tradiční krbová vložka je spíše čtvercová než obdélníková. Mluvím s VÁMI, protože většina z nás žije v tradičním domě.

Zde jsou nějaké příklady:

Architectural Digest

Michael Dines

Simon Upton

Teď si uvědomuji, proč mi tento druh surroundu vždy vadil (níže).

Protože technicky by vložka měla být více hranatá. A protože to nebylo čtvercové, bylo zapotřebí více dlaždic podél horní části krbu (dole).

Jedním ze způsobů, jak zacházet s takovou situací, by bylo NECHAT TO CELÉ ČERNÉ, aby to vizuálně vypadalo jako čtverec. Tento krb by vypadal mnohem lépe bez mosazného lemu, který zdůrazňuje skutečnost, že je příliš malý a moderní.

Martha Stewart žijící

A co lineární krb?

Pokud máte lineární krb, technicky byste neměli mít tradiční krbovou římsu. Neinstalujte lineární krb, aniž byste si toto nejprve přečetli

Backsplash

Amy Bartlamová

A všiml jsem si, že se nyní instaluje nespočet lineárních krbů, protože vyvažují velkou černou televizi nahoře. Chápu, že je to velký argument, proč byste jej měli mít, ale pokud chcete zůstat věrní stylu svého domu, pečlivě to zvažte.

HGTV

Zvláště pokud je vaše televize umístěna nad ním.

Lineární

V mém oddělení eDesign, když si koupíte balíček renovace nebo kuchyně (kde si můžete zakoupit doplněk ke krbu), vždy přiložím inspirativní obrázky, které vám pomohou vizualizovat redesign vašeho krbu. Podívejte se na všechny moje balíčky zde.

Sledujete moji renovaci na Instagramu? Uvidíte všechny akce den po tady.

Související příspěvky:

Neinstalujte lineární krb, aniž byste si toto nejprve přečetli

7 nejlepších způsobů, jak ozdobit televizi

Je krb z přírodních cihel zpět?

Leave a Reply